Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярі детально ознайомилися з рекламою та PR

Школярі детально ознайомилися з рекламою та PR

Школярі детально ознайомилися з рекламою та PR
19.11.2018 09:43 Все Головні новини Факультети Журналістики

У рамках профорієнтаційної роботи студенти факультету журналістики Запорізького національного університету провели тренінги для учнів Запорізького технічного ліцею. Захід відбувся за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих вчених факультету під керівництвом заступниці декана з наукової діяльності Чернявської Людмили Віталіївни.

Зібравшись у невелику команду, завзяті другокурсники Білоконь Владислав, Кошель Юлія та досвідчені магістри Лагутіна Вікторія і Нікітенко Юлія відвідали Запорізький технічний ліцей. Молоді, але вже досить умілі студенти, змогли просто та цікаво донести до дітей, а саме учнів 8 та 9 класів, для чого потрібна реклама – саме таку назву мав тренінг. І вони вдало реалізували навчальну мету: було розглянуто основні поняття реклами, систематизовано знання про її переваги та недоліки, це допомогло не тільки закріпити поняття, але й розвинути критичне мислення слухачів. Окрім подання теоретичних знань, було застосовано в найбільш дієвий метод засвоєння інформації – інтерактиви та вікторина.

Спершу усі разом відгадували відомі логотипи та слогани, потім створювали власні. Намагалися дати визначення рекламі та PR, познайомилися з product placement. Студенти налагоджували роботу в командах і допомагали із завданнями. Діти одноголосно погодилися, що реклама не така проста, якою здається на перший погляд і зізналися, що так детально з цією галуззю вони ознайомилися вперше.

Учням було продемонстровано зразки соціальної реклами – зарубіжної і створеної студентами факультету журналістики. У глядацьких очах читалися емоції цікавості та захоплення. У такій гральній формі учні все більше поринали у світ медіакомунікацій.

Наприкінці уроку всі школярі отримали рекламно-інформаційні буклети з емблемами факультету журналістики та Запорізького національного університету і виявили бажання взяти участь у наступних тренінгах та екскурсіях.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2300048680024512

 

Студентка 2 курсу факультету журналістики

Кошель Юлія