Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ привітали із Міжнародним днем студента у виші та від обласної та міської влади

Молодь ЗНУ привітали із Міжнародним днем студента у виші та від обласної та міської влади

Молодь ЗНУ привітали із Міжнародним днем студента у виші  та від обласної та міської влади
19.11.2018 11:20 Все Головні новини Студентська рада Міжнародний день студента привітання співпраця адміністрації зі студентством

Напередодні Міжнародного дня студента керівництво Запорізького національного університету привітало з цим чудовим святом представників студентського ради вишу та студактив усіх факультетів.

В урочистій обстановці зі студентами зустрілися ректор ЗНУ Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов.

У своєму привітальному слові Микола Фролов наголосив, що студентські роки – найкраща пора життя. Він закликав студентів скористатися всіма різноплановими можливостями, які надає для саморозвитку й розкриття наукових, спортивних і творчих талантів Запорізький національний університет. Крім того, Микола Олександрович подякував представникам студактиву за небайдужість і зацікавленість у розвитку ЗНУ й за активну громадську позицію. Він побажав усім натхнення у діяльності студрад та успіхів у навчанні.

Своєю чергою, голова студради ЗНУ Марія Пересипко від імені студентів подякувала адміністрації вишу за привітання і за налаштованість на плідний діалог з молоддю вишу, адже всі аспекти життєдіяльності університету його керівництво завжди обговорює зі студентством.

Варто відзначити, що святкування Дня студентів продовжилося й на обласному й міському рівнях. Церемонія нагородження номінантів щорічного обласного конкурсу «Студент року» відбулася в обласному центрі молоді напередодні Міжнародного Дня студента. Переможців визначили у 10 номінаціях, участь в конкурсі брали студенти вищих навчальних закладів області I - II рівня акредитації. Привітали студентів зі святом та відзначили подяками  кращих учнів голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

-Студентські роки – найкращий час і можливість для вас. Згадуючи свої молоді роки, хочу сказати, що ніколи не чекав і не потребував допомоги від влади і, напевно, що ви сьогодні також відчуваєте в собі сили бути самостійними, самим вирішувати свою долю. Бажаю вам зберегти відчуття свободи, віри у власні сили, реалізовуйте свої амбіції на рідній запорізькій землі. Ваша доля у ваших руках, - наголосив голова Запорізької облради Григорій Самардак, звертаючись до запорізької молоді.

Номінантів також оголосили ректор Запорізького національного університету, народний депутат України Микола Фролов, директор департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова, яка, навіть запропонувала роботу переможцю в номінації «Студент-учений року», начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова. На адресу студентів цього дня пролунало багато приємних слів та побажань, одне з них – реалізувати свої таланти на рідній запорізькій землі.

Прикрасою урочистого свята стали виступи молодих  творчих колективів та юних артистів Запорізької області.

 Номінант обласного конкурсу «Студент року 2018», а саме «Студент – волонтер року» - Тетяна Погоскіна, студентка 3-го курсу факультету СПП ЗНУ. Крім того, представлені до нагородження були студент 1 курсу магістратури Едуард Бойко та третьокурсник ЗНУ Євгеній Терещенко.

Своєю чергою, міська влада нагородила до свята студентку ЕПК Луїзу Горбань та голову студради ЗНУ Марію Пересипко.

Відзначимо, що студентам також вручили чимало солодких подарунків, квитки на ковзанку, до кінотеатру, можливість відпочити на Хортиці тощо.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2304649066231140

 

Студентська рада ЗНУ

 


Схожі новини