Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проводять тренінги з проектної діяльності для учасників конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів

У ЗНУ проводять тренінги з проектної діяльності для учасників конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів

У ЗНУ проводять тренінги з проектної діяльності для учасників конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів
19.11.2018 16:29 Все Головні новини Університет проектна діяльність тренінг загально університетський конкурс із вдосконалення іміджевої політики факультетів

Минулого тижня в рамках проведення загальноуніверситетського конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів на приз ректора вишу Миколи Фролова розпочалася низка тренінгів із проектної діяльності для представників усіх факультетів ЗНУ та ЗДІА, а також Економіко-правничого й Торгового коледжів вишу. Тренінги проходять під головуванням академічного координатора проекту «Європейська проектна культура», що на сьогодні діє в університеті, доцента Вікторії Меняйло.

Крім того, велику увагу проведенню цих інформаційно-консультаційних заходів надає проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура. Так, він відвідує тренінги, бере участь у творчих дискусіях із їхніми учасниками, звертає увагу на моменти, які потребують особливої уваги тих, хто бажає спробувати себе в проектній діяльності, тощо.

Нагадаємо, що на сьогодні в ЗНУ триває загальноуніверситетського конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів, загальний призовий фонд якого складає 90 тисяч грн. У його проведенні беруть участь усі факультети й коледжі вишу. При цьому змагання стало доброю нагодою не лише для того, аби вдосконалити й модернізувати іміджеву політику всіх факультетів. Також участь у конкурсі надає змогу підвищити проектну грамотність і в майбутньому успішно займатися проектною діяльністю, брати участь у міжнародних конкурсах на отримання грантів українського та світового рівня.

Під час перших занять, які проходять у Залі європейських студій, Вікторія Меняйло підготувала для учасників не лише презентації, але й низку творчих інтерактивних прав, які допомагають присутнім краще збагнути особливості створення й написання успішного проекту. Надалі на учасників тренінгів чекає більш індивідуалізована робота, зокрема консультаційна допомога в створенні конкурсного проекту щодо покращення іміджу факультетів.

Нагадаємо, що тренінги триватимуть до 19 грудня, коли відбудеться підбиття їхніх підсумків. На сьогодні представників факультетів і коледжів розбили на групи задля кращого засвоєння матеріалу й забезпечення індивідуалізованого підходу. Тренінги проходитимуть раз на тиждень за адресою: навчальний корпус №1 (Зала європейських студій), ауд. 61.

 

Схожі новини