Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті науковій роботі студентів сприяє участь у проблемних групах

На історичному факультеті науковій роботі студентів сприяє участь у проблемних групах

На історичному факультеті науковій роботі студентів сприяє участь у проблемних групах
20.11.2018 08:41 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет молода наука студентська проблемна група засідання

Активізації студентської наукової роботи на історичному факультеті традиційно сприяє діяльність проблемних груп. Так, днями відбулося чергове засідання студентської групи «Гендерні дослідження в історії» (керівник – доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Савченко), присвячене темі: «Гендерний порядок у сучасному суспільстві та його історичні витоки».

Дана тема дозволила репрезентувати дослідницькі зацікавлення студентів різних спеціальностей та курсів факультету. Студентки: Юлія Папичева, Ганна Бєлокобила, Анастаія Смирнова, Хатія Гоголідзе, Марія Кузнєцова представили доповіді, які розкрили аспекти проявів усталеного гендерного порядку в різних галузях життя суспільства, зокрема в політичній та соціальній. Традиційно емоційно насиченою була доповідь Юлії Папічевої, у якій було представлено проблему нерівномірності оцінювання внеску жінок і чоловіків у спорт у кінці ХХ-на початку ХХІ століття. Значну зацікавленість викликала доповідь Марії Кузнєцової, яка звернула увагу на проблему стереотипів щодо фемінізму, що побутують у сучасному суспільстві.

Робота засідання пожвавлювалася дискусіями, які досить часто виходили за межі тем представлених у доповідях, та викликали значну зацікавленість у учасників засідання. Їхній активізації сприяв гість засідання – студент третього курсу Данило Осадець.


Історичний факультет

 

Схожі новини