Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли батькам абітурієнтів про умови вступу-2019

Представники ЗНУ розповіли батькам абітурієнтів про умови вступу-2019

20.11.2018 13:17 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування математичний факультет профорієнтаційна робота візит до школи

Нещодавно співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування разом із представником математичного факультету Запорізького національного університету завітали до Запорізького багатопрофільного ліцею № 62. Варто відзначити, що ініціатором проведення зустрічі став заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри комп’ютерних наук Геннадій Циммерман.

Організатори ставили собі за мету надати загальну інформацію про структуру і факультети університету, заходи, які упродовж навчального року проводять у виші для абітурієнтів та про переваги навчання саме в Запорізькому національному.

На заході були присутні батьки абітурієнтів. Їх ознайомили з освітніми можливостями, які пропонує Запорізький національний університет, надали загальну інформацію про структуру ЗНУ і факультети, заходи, які університет організовує для молоді, та про переваги навчання саме в Запорізькому національному університеті. Батьки майбутніх абітурієнтів ставили багато запитань щодо особливостей вступної кампанії 2019 року, заходів із підготовки до ЗНО та перспектив вступу на бюджетну форму навчання. Подібні профорієнтаційні заходи є важливою частиною діяльності університету, адже вони спрямовані на створення тісної взаємодії ЗВО зі школами, ліцеями, гімназіями та сприяють поліпшенню процесу адаптації майбутніх абітурієнтів до умов вступу і загалом студентського життя.

На думку представників ЗНУ, такі заходи допомагають абітурієнтам краще підготуватися до складання ЗНО, а в майбутньому, після вступу, – пришвидшують адаптаційний процес до навчання у виші.

Дмитро Манзенко,

студент 1 курсу магістратури

факультету соціальної педагогіки та психології