Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті викладачі вітали студентів

На економічному факультеті викладачі вітали студентів

На економічному факультеті викладачі вітали студентів
20.11.2018 14:25 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет концерт Міжнародний день студента

Із нагоди Міжнародного дня студента в актовій залі навчального корпусу №5 викладацький колектив економічного факультету привітав майбутніх економістів і побажав їм усього найкращого.

Пролунав Гімн України, після чого на сцену з привітальним словом вийшли ведучі заходу, викладачі доцент кафедри економічної кібернетики Вікторія Шаповалова та викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Сергій Корінний. Вони наголосили, що це свято зближує та об’єднує молодих людей з усього світу, та надали слово декану економічного факультету Аллі Череп. Алла Василівна не тільки привітала студентів, але й, приєднавшись до своїх колег у гурті «Лийся пісня», подарувала присутнім ліричну пісню.

На сцену вийшов завідувач кафедри фінансів і кредиту Анатолій Кущик. Він представив від колективу кафедри відео про святкування Дня студента у різних країнах світу.  Після цього глядачі змогли насолодитися піснею «Там де ми є» від кафедри управління фінансово-економічної безпекою і проектами у виконанні Дар’ї Стещенко.

Під бурхливі оплески студенти зустріли викладачів кафедри економічної кібернетики, котрі показали  театралізовану сценку про те, які наслідки можуть бути, якщо студенти не будуть сумлінно вчитися. Свій талант продемонструвала лаборант кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Анна Савінкова, заспівавши пісню «Старі фотографії».

Свою неординарність продемонструвала професор кафедри обліку та оподаткування Олена Рибалко, що провела вікторину серед студентів на тематику дитячих казок. Для гостей пролунала пісня від Дар‘ї  Стещенко та Анжеліки Дабіжи.

 Наприкінці святкового концерту декан економічного факультету Алла Череп та заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко нагородили найкращих студентів факультету за активну спортивну діяльність та участь у різних заходах економічного факультету. Останніми на сцену вийшов гурт «Лийся пісня», що завершили святковий концерт.

 

Анастасія Стешенко

 

Схожі новини