Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тривають зустрічі з роботодавцями для студентів ЕПК

Тривають зустрічі з роботодавцями для студентів ЕПК

Тривають зустрічі з роботодавцями для студентів ЕПК
22.11.2018 09:31 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж зустріч з роботодавцями працевлаштування студентів

Двадцятого листопада студенти 2-3 курсів спеціальності «соціальна педагогіка» Економіко-правничого коледжу ЗНУ зустрілися з потенційними роботодавцями та поставили їм актуальні для майбутніх фахівців питання.

Зустріч розпочалась з привітальних слів куратора практики та організатора заходу, викладача коледжу Катерини Тарасової. Катерина Юріївна відзначила важливість події для майбутніх працівників сфери соціальної педагогіки та надала слово гостям заходу.

Представник психологічної служби Запоріжжя НМЦ ДОН Любов Кременецька розповіла про принципи роботи соціального педагога в галузі освіти. Любов Володимирівна зазначила, що соціальний педагог має бути толерантним до клієнта та ставити себе на один рівень із ним. Також соціальний робітник повинен постійно самовдосконалюватися, вирішувати свої особисті проблеми та розбиратися в новій техніці. Представник психологічної служби порадила студентам не боятися влаштовуватися у подібні заклади та звертатися до неї у разі потреби.

Розповіла про роботу Міського центру служби дітей і молоді Оксана Семененко. Цей центр може допомогти сім'ї, що перебуває у складному становищі, надати безкоштовну юридичну первину консультацію та відповісти на запитання по телефону довіри. Оксана Олександрівна зазначила, що головна місія соціального працівника – не вирішити за клієнта його проблеми, а лише підштовхнути і допомогти. Вона призвала студентів долучитися до волонтерської діяльності, що допоможе остаточно для себе вирішитися з професією та набратися досвіду, який допоможе у подальшій роботі.

Також на заході була присутня представниця Організації юних націй у Запоріжжі Анастасія Калашник. Вона зазначила, що у зв'язку з подіями на Сході України саме у Запорізькій області проживає найбільша кількість переселенців, які потребують допомоги. Щоб працювати у цій організації студентам потрібно вже зараз докладати зусиль, а саме: вивчати кілька іноземних мов, вивляти ініціативу та займатись волонтерством.

 

Маргарита Мельнікова

 

Схожі новини