Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету побували з профорієнтаційною поїздкою у Дніпропетровській області

Викладачі біологічного факультету побували з профорієнтаційною поїздкою у Дніпропетровській області

Викладачі біологічного факультету побували з профорієнтаційною поїздкою у Дніпропетровській області
22.11.2018 10:05 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Минулого тижня представники біологічного факультету ЗНУ завітали з профорієнтаційною поїздкою до Томаківки Дніпропетровської області. Вони побували у ЗОШ № 1 та 2 та у Аграрному ліцеї Томаківки.

Самі представники біологічного факультету оцінюють зустрічі з абітурієнтами, як дуже продуктивну продуктивною. Учні та вчителі уважно вислухали інформацію про особливості вступу-2019, основні етапи підготовки та складання ЗНО та допомогу, яку традиційно надає майбутнім студентам Запорізький національний університет. Вони дізналися про підготовчі курси, що діють на базі ЗНУ, про консультаційно-інформаційні зустрічі, які проводять його викладачі, про безкоштовні пробні тренінги, які щороку проходять на базі вишу тощо.

Крім того. їм розповіли про умови вступу на біологічний факультет. умови навчання на ньому, перспективи, які відкриваються перед його випускниками, тощо.

Вони поставили багато питань та виявили неабиякий інтерес до нашого вишу.

Викладачі біологічного факультету надають великого значення профорієнтаційній роботі. А також – розширенню меж географії зустрічей із майбутніми вступниками. Вони висловлюють сподівання, що наступного року побачимо сьогоднішніх старшокласників серед студентів ЗНУ.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини