Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели правовий брейн-ринг

На юридичному факультеті провели правовий брейн-ринг

На юридичному факультеті провели правовий брейн-ринг
22.11.2018 10:56 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес брейн-ринг

Дев’ятнадцятого листопада на юридичному факультеті провели правовий брейн-ринг для студентів усіх груп 3 курсу. Організаторами заходу виступили викладач Кирило Алімов та студенти Дарина Куліченко й Тетяна Опришко.

Брейн-ринг – це інтелектуальна гра, під час якої студенти-правники в інтерактивній формі перевірили знання засвоєного матеріалу з цивільного процесуального права України та повторили історію та теорію держави і права України.

Завдання були різноманітні: відкриті відповіді на запитання, тестові завдання, задачі. Окрему увагу слід приділити «Правничому крокодилу», який передбачав пояснення конкретних словосполучень (наприклад, судові витрати, процесуальне правонаступництво тощо) через мову жестів, не використовуючи слів. Також студенти вирішили створити свій міні-ALIAS юридичного характеру. ALIAS – це всесвітньо відома гра, де учасники мають пояснювати один одному слова, не називаючи їх. Останнім завданням для груп було якомога швидше вирішити юридично-математичне рівняння.

Усі студенти продемонстрували високий рівень володіння юридичною термінологією, глибоке розуміння сутності явищ цивільного процесу та отримали багато позитивних емоцій.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2308852939144086

 

Анна Свиденко

 

Схожі новини