Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор Геннадій Васильчук у складі освітянської делегації перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО

Проректор Геннадій Васильчук у складі освітянської делегації перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО

Проректор Геннадій Васильчук у складі освітянської делегації перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО
22.11.2018 12:51 Все Головні новини Університет міжнародна діяльність візит до штаб-квартири НАТО

Двадцятого-двадцять третього листопада в рамках програми інформаційного співробітництва між Україно та НАТО триває ознайомлювальний візит представників українських вишів до штаб-квартири НАТО та до військового головнокомандування ОВС НАТО в Європі (SHAPE). У заході взяли Запорізький національний університет під час цієї поїздки представляє проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук.

Візит відбувся на запрошення Центру інформації та документації НАТО, що діяв від імені Управління громадської дипломатії НАТО в Україні.

Програмою поїздки передбачено зустрічі з керівними представниками НАТО, проведення брифінгів та обговорення актуальних питань, пов’язаних із діяльність Альянсу на сьогодні та в майбутньому, а також – із подальшим співробітництвом між Україною та НАТО.

Серед іншого, учасники заходу побувають у штаб-квартирі НАТО (Брюссель, Бельгія). А 21 листопада представники українських вишів завітали до військового головнокомандування НАТО в м. Монс (Бельгія).

Проректор Геннадій Васильчук, розповідаючи про перебування разом з іншими українськими освітянами в штаб-квартирі НАТО, наголосив, що участь у таких заходах – велика честь для Запорізького національного університету та визнання на міжнародному рівні його заслуг як провідного закладу вищої освіти Півдня України. Геннадій Миколайович підкреслив, що участь у таких заходах не лише сприяє зміцненню й розвитку іміджу ЗНУ, але й відкриває перед його представниками вагомі перспективи для подальшого розширення напрямків міжнародної діяльності.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2308854162477297

 

 

 

 

 

 

Схожі новини