Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ активно долучилися до проведення мітингу, присвяченого Дню Гідності та Свободи

22.11.2018 14:52 Все Головні новини День Гідності та Свободи мітинг біологічний факультет ФСУ

Зокрема, на заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, фахівець відділу виховної роботи Світлана Мінаєва, заступник декана біологічного факультету з виховної роботи Вікторія Яранцева, студенти й викладачі з факультету соціології та управління, біологічного факультету та інших.

На майдані Героїв у Запоріжжі відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова обласної ради Григорій Самардак, батько Героя Небесної Сотні Сергія Синенка Петро Синенко, учасники АТО та військовослужбовці, громадськість міста.

Під час заходу священослужителі різних релігійних конфесій провели спільний молебень за  загиблими. До присутніх також звернувся Костянтин Бриль.

- У цьому році ми відзначаємо п’яту  річницю від початку Євромайдану, що переріс у Революцію Гідності і змінив обличчя сучасної України. Під час Революції Гідності та Помаранчевої революції, завдяки єднанню українців, наша держава вийшла на новий, європейський шлях розвитку. Нині так само важливою залишається консолідація суспільства для збереження і подальшого розвитку здобутків обох революцій, їх ідеалів та цілей. Відзначаючи цей день, ми маємо не забувати сплачену ціну і тих, хто віддав життя за наше майбутнє. Про кожного з Героїв Небесної Сотні. А також маємо віддати честь людям, які зі зброєю в руках боронять Україну, цінності та європейський вибір нашого народу від зазіхань агресора.  Завдяки кожному, хто не байдужий до майбутнього нашої держави, Україна має власну гідність та свободу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих героїв, які захищали Україну за часів Майдану та на сході України, та поклали квіти до пам'ятного знака Героям Революції Гідності.