Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Тарас Мальченко – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді із тхеквондо

Студент ЗНУ Тарас Мальченко – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді із тхеквондо

Студент ЗНУ Тарас Мальченко – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді із тхеквондо
22.11.2018 15:04 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет спорт перемога

Студент 2 курсу юридичного факультету ЗНУ Тарас Мальченко (тренер – Андрій Яковлєв) став бронзовим призерам Чемпіонату Європи серед молоді (до 21 років) із тхеквондо. Цей чемпіонат,  який проходив у м. Варшава (Польща) з 6 по 11 листопада, зібрав більше 700 найсильніших молодих спортсменів – чемпіонів своїх країн.

Тарас Мальченко провів 5 поєдинків, 4 із яких наш студент пройшов упевнено. Перший бій виграв у спортсмена з Кіпру з рахунком 23:3, другий бій не залишив шансів спортсмену-греку, якого Тарас переміг із рахунком 27: 6. Третій бій виграв у іспанця з рахунком 14:6. У бою за медаль студент ЗНУ виграв представника Білорусі 30:10. На жаль, у півфіналі поступився спортсмену з України з мінімальним розривом 23:26. У результаті бронзова медаль Чемпіонату Європи.

Тарас Мальченко щиро вдячний декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць і всіх викладачів, яку розуміють і підтримують його в побудові спортивної кар’єри та, водночас, успішному навчанні в ЗНУ.

Своєю чергою, викладачі та студенти юридичного факультету бажають Тарасу Мальченку та його тренеру Андрію Яковлєву нових перемог і невпинного просування до спортивних вершин!

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2307337189295661

 

Схожі новини