Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ проводять профорієнтаційні консультації для старшокласників міста

Представники ЗНУ проводять профорієнтаційні консультації для старшокласників міста

Представники ЗНУ проводять профорієнтаційні консультації для старшокласників міста
23.11.2018 14:04 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Двадцять першого листопада фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Катерина Кулакова відвідала 5 закладів загальної середньої освіти Шевченківського району, а саме: Запорізький навчально-виховний комплекс «Вибір», Запорізьку загальноосвітню школу № 101, Запорізький навчально-виховний комплекс № 63, гімназію № 93 та Запорізький навчально-виховний комплекс «Основа».

Її метою було поінформування учнів 11 класів про структурні підрозділи, факультети та освітні послуги Запорізького національного університету. Завдяки цьому, майбутні випускники детальніше дізналися про найактуальніші освітні пропозиції для них на даний час: підготовчі курси до ЗНО, які стартували у жовтні, допомогу в підготовці до вступних іспитів та творчих конкурсів; безкоштовні тренінги із ЗНО-2019, реєстрація на які вже незабаром почнеться, а також про початок прийняття заяв на участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу». Також учні ознайомилися з рекламно-інформаційною продукцією ЗНУ.

Майбутні абітурієнти виявили найбільше зацікавлення щодо дат проведення безкоштовних тренінгів і щодо термінів, етапів й умов проведення Фотоконкурсу на кращу світлину випускного класу в локаціях вишу, який зараз триває в Запорізькому національному університеті.

Директори шкіл щиро подякували представниці ЗНУ за цікаві й змістовні розмови з абітурієнтами  й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з вишем.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини