Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели ознайомлювальну екскурсію для слухачів підготовчих курсів

23.11.2018 11:10 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність екскурсія

На біологічному факультеті тривають різнопланові й системні заходи профорієнтаційного спрямування. Двадцять першого листопада викладачі факультету влаштували екскурсію для слухачів підготовчих курсів – старшокласників запорізьких шкіл.

Оскільки ці майбутні абітурієнти дбають про те, аби якісно підготуватись до ЗНО й завчасно адаптуватись до умов навчання у виші, викладачі біологічного факультету вирішили підтримати школярів і провести для них ознайомлювальну екскурсію навчальним корпусом № 3.

Під час візиту на обраний факультет учні зустрілися з представниками  всіх його кафедр. Із ними поспілкувалися: декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, завідувач кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професор Валентина Бовт, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, професор кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Олександр Фролов, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Галина Дударєва, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Войтович, старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Кристина Крупєй, заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, асистенти цієї ж кафедри Олена Самарська і Максим Мельник і старший лаборант кафедри хімії В’ячеслав Баюра.

Для абітурієнтів провели екскурсію кафедрами й лабораторіями корпусу, під час яких вони змогли спробувати себе в ролі студентів, дізнатися, як проходять заняття, ознайомитися з матеріально-технічною базою факультету.  Крім того, представники усіх кафедр розповіли майбутнім вступникам про особливості вступу й навчання на певних спеціальностях, а також про перспективи, які відкриваються перед випускниками факультету.

На учнів запорізьких шкіл ця екскурсія справила велике враження. Вони подякували всім представникам факультету за цікаве й інформаційно насичене спілкування. Після завершення зустрічі більшість із них запевнила, що таке знайомство допомогло їм остаточно визначитися із майбутньою спеціальністю.

Фотогалерея:

Біологічний факультет