Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели ознайомлювальну екскурсію для слухачів підготовчих курсів

На біологічному факультеті провели ознайомлювальну екскурсію для слухачів підготовчих курсів

На біологічному факультеті провели ознайомлювальну екскурсію для слухачів підготовчих курсів
23.11.2018 11:10 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність екскурсія

На біологічному факультеті тривають різнопланові й системні заходи профорієнтаційного спрямування. Двадцять першого листопада викладачі факультету влаштували екскурсію для слухачів підготовчих курсів – старшокласників запорізьких шкіл.

Оскільки ці майбутні абітурієнти дбають про те, аби якісно підготуватись до ЗНО й завчасно адаптуватись до умов навчання у виші, викладачі біологічного факультету вирішили підтримати школярів і провести для них ознайомлювальну екскурсію навчальним корпусом № 3.

Під час візиту на обраний факультет учні зустрілися з представниками  всіх його кафедр. Із ними поспілкувалися: декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, завідувач кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професор Валентина Бовт, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, професор кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Олександр Фролов, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Галина Дударєва, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Войтович, старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Кристина Крупєй, заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, асистенти цієї ж кафедри Олена Самарська і Максим Мельник і старший лаборант кафедри хімії В’ячеслав Баюра.

Для абітурієнтів провели екскурсію кафедрами й лабораторіями корпусу, під час яких вони змогли спробувати себе в ролі студентів, дізнатися, як проходять заняття, ознайомитися з матеріально-технічною базою факультету.  Крім того, представники усіх кафедр розповіли майбутнім вступникам про особливості вступу й навчання на певних спеціальностях, а також про перспективи, які відкриваються перед випускниками факультету.

На учнів запорізьких шкіл ця екскурсія справила велике враження. Вони подякували всім представникам факультету за цікаве й інформаційно насичене спілкування. Після завершення зустрічі більшість із них запевнила, що таке знайомство допомогло їм остаточно визначитися із майбутньою спеціальністю.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2310387732323940

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини