Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів математичного факультету провели профорієнтаційний тренінг на базі обласного центру зайнятості

Для студентів математичного факультету провели профорієнтаційний тренінг на базі обласного центру зайнятості

Для студентів математичного факультету провели профорієнтаційний тренінг на базі обласного центру зайнятості
26.11.2018 09:37 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця з обласним центром зайнятості профорієнтація для студентів

Днями студенти математичного факультету ЗНУ в супроводі співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування побували в Запорізькому обласному центрі зайнятості. Такі профорієнтаційні зустрічі із фахівцями центру є регулярними і відбуваються у рамках реалізації чотирьохсторонньої угоди, підписаної кілька років тому між Запорізьким обласним центром зайнятості, Запорізьким національним університетом, Запорізькою державною інженерною академією та Запорізьким національним технічним університетом.

Представників ЗНУ гостинно зустріла начальник відділу профорієнтації обласного центру зайнятості Олена Житова. Вона привітала студентів спеціальностей «програмна інженерія», «інформатика» й «математика» та запропонувала їм узяти участь в профорієнтаційних тренінгах, аби остаточно визначитись із майбутньою професією.

Провідний фахівець центру Тетяна Кібій провела для студентів тренінг із «Планування кар’єри». Зокрема, під час заходу йшлося про етапи формування й розвитку кар’єри. Студентам пропонували визначити мету й місію життя, описати, хто чим пишається, до чого прагне тощо.

Крім того, вони переглянули освітній ролик із порадами від Стіва Джобса щодо того, яка стратегія побудови кар’єри в сучасному світів буде успішною.

Студенти оцінили участь у заході як корисну, охарактеризувавши тренінг як цікавий і багатий на інформацію. Також вони подякували його організаторам, зокрема представникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини