Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету журналістики та юридичного факультету провели турнір «Що? Де? Коли?»

Для студентів факультету журналістики та юридичного факультету провели турнір «Що? Де? Коли?»

Для студентів факультету журналістики та юридичного факультету провели турнір «Що? Де? Коли?»
26.11.2018 11:40 Все Головні новини Факультети Журналістики Юридичний Факультет журналістики юридичний факультет інтелектуальні змагання

Двадцять третього листопада для студентів різних курсів і спеціальностей  факультету журналістики та юридичного факультету ЗНУ була проведена  інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Ініціатором і ведучим  цього заходу  виступив студент юридичного факультету Микита Панченко.

Подібні інтелектуальні змагання стали вже традиційними для студентів і їх регулярно проводять серед молоді різних курсів та спеціальностей, для того щоб вони могли здобути нові знання, всебічно розвиватися та демонстрували свою ерудованість.

Під час інтелектуального заходу, який мав назву «Ерудит-квартет», велика компанія активної  та розумної студентської  молоді була поділена на 4 команди по 4 чоловіки.  Вони демонстрували свій рівень знань спочатку під час розминки «Своя гра», де кожен грає сам за себе, а потім у 3 турах (1 тур – світлі теми, які гравці обирають самостійно, 2 тур – напівтемні  теми, коли оголошується 1 тема, 3 тур – темні теми, які не оголошуються). При цьому, кожен тур складався із 4 етапів по 5 запитань. За кожну правильну відповідь на запитання можна було отримати від 10 до 50 балів в залежності від складності питання, при неправильній відповіді – відповідні бали знімались. На роздуми учасникам відводилося по 5 секунд.

Запитання інтелектуальної гри стосувалися різних тем з історії, мовознавства, мистецтва, правознавства, релігієзнавства, тощо. Наприклад, учасники  гри демонстрували свою ерудованість та знання з таких  тем: «В перекладі», «Сни», «Монархи»,  «Початок»,  «Моя Ірландія» та інше. Учасники турніру не лише продемонстрували свій інтелектуальний рівень та глибину знань, але й дізналися багато цікавого. Декотрі завдання видалися для учасників досить легкими і ще до завершення відведеного на роздуми терміну більшість команд підіймали руки із правильними відповідями, а деякі питання змушували їх бурхливо дискутувати, змінювати свої рішення, приходити до спільної думки в останню мить.

Загалом, всі учасники змагань продемонстрували гарний рівень підготовки. У результаті напруженого змагання переможцями стала збірна студентська команда «Полтос».  Усі переможці та учасники заходу отримали від гри  нові знання, змогли проявити командний дух та отримали справжнє задоволення, щиро подякувавши організаторам заходу за таку можливість. По завершенню також всі отримали почесні грамоти «За активну участь у турнірі» та пам’ятні подарунки.

 

Схожі новини