Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели Годину пам’яті до 85-их роковин вшанування жертв Голодомору 1932-33 років

27.11.2018 09:10 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет Година пам’яті 85-і роковини вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні

Цього року українці у всьому світі скорбно відзначають найтрагічнішу подію в історії свого народу – 85-і роковини вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні. Викладачі, співробітники і студенти Запорізького національного університету активно долучилися до низки міських заходів, спрямованих на вшанування загиблих у те страшне лихоліття. Крім того, заходи, приурочені до роковин трагедії, пройшли на різних факультетах ЗНУ.

Зокрема, студенти різних спеціальностей біологічного факультету напередодні 24 листопада – Дня пам’яті жертв Голодомору – провели Годину пам’яті.

Ведучі заходустудентки Марія Андрєєва та Дар’я Добрунованагадали присутнім про страшну статистику загиблих, зокрема у південних регіонах країни, від штучно організованого на українській землі голоду. Вони наголосили на важливості того, що Голодомор визнали геноцидом українського народу на світовому рівні.

Студенти переглянули тематичне відео та вшанували пам'ять загиблих під час Голодомору хвилиною мовчання.

Присутні на заході викладачі факультетузаступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, ассистент цієї кафедри Максим Мельник і старший лаборант Аліна Бережна, – закликали студентів взяти участь у громадська акція «Запали свічку пам’яті», яка проходила 24 листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору. Адже мета цієї акції – об’єднати українців задля пам’яті про один із найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.

Біологічний факультет