Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету відвідали Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей

27.11.2018 13:07 Все Головні новини Факультети Біологічний Біофак Благодійність

Нещодавно представники студенства  біологічного факультету за підтримки студентської ради факультету організували волонтерську поїздку до Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, в якому виховуються діти від 4 до 18 років.

Головним ініціатором цієї благодійної поїздки виступила студентка 4 курсу біологічного факультету Анастасія Походенко. Також активну підтримку і допомогу надали студенти  4 курсу біологічного факультету  Катерина Сперанська, Анна Стовбинська, Юлія Хмара, які збирали дитячі речі та іграшки.

Своїми враженнями від поїздки поділилась Анастасія Походенко: «Приїхавши до дитячого будинку,  ми зустрілись з керівництвом,  передали дітям  іграшки, одяг, фрукти, поспілкувались  та пограли з дітьми молодшого віку (від 4 до 7 років). Вони завжди раді гостям і чекають на тепло і увагу дорослих, адже групи, зазвичай, переповнені, тому любов і турбота  про дітей вкрай важливі. У мене особисто залишились теплі і приємні спогади про зустріч, діти зарядили мене  позитивом, гарним настроєм  і я зрозуміла, що  потрібно цінувати життя і батьків. В майбутньому я планую взяти на виховання дитину саме з дитячого будинку».

Треба зазначити, що студенти біологічного факультету є активними учасниками  численних благодійних акцій і поїздок до  міських дитячих будинків, які організовує студрада і факультет. Такі благодійні поїздки  організовуються активістами-волонтерами, як правило, двічі на рік. Так, наприклад, напередодні дня Святого Миколая 19 грудня  планується поїздка до одного з міських дитячих будинків з подарунками і концертною програмою.

Олена Переверзєва