Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запоріжжі відкрилася оригінальна фотовиставка

У Запоріжжі відкрилася оригінальна фотовиставка

01.10.2008 14:09

30 вересня 2008 року у галереї запорізького осередку Союзу фотохудожників України відбулося офіційне відкриття першого в регіоні соціально-культурного фотопроекту «Запоріжці». Організаторами проекту виступили Запорізька обласна рада, факультет журналістики Запорізького національного університету та журнал «QP!».

Неординарність проекту полягає в поєднанні фотографії та інтерв`ю мешканців Запоріжжя з урахуванням їх життєвого досвіду і власного, своєрідного погляду на життя. Експозиція містить 30 портретів звичайних мешканців міста (безробітних, менеджерів, студентів, школярів), а також відомих політиків, художників, бізнесменів. Усі фотографії виконано у єдиному стилі з використанням оригінальної фототехнології. Керівником проекту виступив Михайло Базаєв, ідея належить Дмитру Тарасенкові, журналісти проекту: Ольга Левицька та заступник декана факультету журналістики з виховної роботи Катерина Буслаєва, дизайнер - Сергій Шумин.
Учасники проекту розповідали про своє ставлення до життя та ідеали, які вони мають, ким мріяли бути в дитинстві, про що мріють зараз. Проблеми рідного міста, небайдужість до його подальшої долі зустрічається у багатьох розповідях. Майже всі погоджувались з тим, що яким не було б рідне місто і країна, вони не є ідеальними. Проте, іншого міста й країни ніхто не бажав. Запам`яталося інтерв’ю Дмитра Андрієнка, безробітного, який зазначив, що в Україні допомоги найбільше потребують депутати і бездомні собаки. Беззаперечно, фотопроект вартий уваги. Переглянувши цю оригінальну фотовиставку, починаєш відчувати особливу цінність та індивідуальність кожної людини, які разом складають неповторний образ міста.

Іван Федянін