Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП долучилися до обговорення протидії домашньому насильству

Представники факультету СПП долучилися до обговорення протидії домашньому насильству

Представники факультету СПП долучилися до обговорення протидії домашньому насильству
28.11.2018 09:06 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології акція «16 днів проти насильства» круглий стіл флешмоб

У Запорізькій області стартувала соціальна акція «16 днів проти насильства». Із цієї нагоди департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації 26 листопада було проведено засідання круглого столу. Його учасники обговорили міжвідомчу взаємодію органів державної влади та недержавних організацій із протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми.

У заході взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації: департаментів охорони здоров’я, освіти, служба у справах дітей, Головного управління національної поліції у Запорізькій області, благодійних та громадських організацій. Від ЗНУ у заході взяли участь представники факультету соціальної педагогіки та психології, зокрема завідувач навчальною лабораторією факультету СПП Наталія Мамай.

Упродовж зустрічі йшлося про те, що вихід можна знайти з будь-якої ситуації. За статистикою національної поліції у цьому році рівень домашнього насильства в регіоні знизився, проте, все ж таки, викликає занепокоєння. Адже це – поширена проблема в усьому світі серед усіх верств населення. Домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це – протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати.

В Україні існують закони, які захищають від насильства. Одним із основних законів є Закон України «Про попередження насильства в сім’ї». Відповідно до цього Закону, людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги.

 Після засідання всі вийшли на площу Фестивальну, та долучилися до флешмобу «Запоріжжя проти насильства». На площі розгорнули банер із номером гарячої лінії з протидії насильству – 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного) телефону. Згодом запорізькі студенти вишикувалися, утворивши собою напис «Ні насильству». Так, організатори звернули увагу на актуальні проблеми суспільства.

 


Схожі новини