Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачам підготовчих курсів розповіли про освітні можливості ЗНУ, зокрема на факультеті журналістики

Слухачам підготовчих курсів розповіли про освітні можливості ЗНУ, зокрема на факультеті журналістики

Слухачам підготовчих курсів розповіли про освітні можливості ЗНУ, зокрема на факультеті журналістики
29.11.2018 13:49 Все Головні новини Профорієнтаційна діяльність підготовчі курси факультет журналістики

Нещодавно зі слухачами підготовчих курсів ЗНУ зустрілися представники факультету журналістики ЗНУ: його декан Віктор Костюк, заступник – Наталія Тяпкіна, а також викладачі факультету – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, Тетяна Іванець, яка також викладає українську мову та літературу на підготовчих курсах, голова журі під час написання робіт Малої академії наук, викладач журфаку Людмила Чернявська.

Увагу молоді зосередили на важливих нюансах правил прийому, як рівня МОН України, так і – ЗНУ. Йшлося й про основні напрямки роботи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування спрямовані на співпрацю з абітурієнтською молоддю через інформаційно-консультаційні зустрічі, батьківські збори, безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, основну сесію ЗНО, Дні відкритих дверей, Дні абітурієнта та інші профорієнтаційні заходи. До речі, у цьому році, охочі можуть пройти підготовку з 4 предметів на підготовчих курсах.

Звичайно, окремим блоком тем були презентовані на заході всі освітні програми факультету журналістики. Особливу увагу молоді звернули на «Редакційно-видавничу діяльність та медіа моделювання» як одну з оновлених освітніх програм.

Також слухачів проінформували й про заходи поточного навчального року: фотоконкурс «Краще фото випускного класу», фінал фізкультурно-розважального турніру на Кубок ректора, участь у якому взяли близько 100 абітурієнтів Запоріжжя й області, реалізація проекту «Випускник, привітай вчителя» (охоплення – 60 шкіл), Медіафестиваль на факультеті журналістики (у ньому взяли участь близько 100 школярів), «One day at university» (день у професії). Наприклад, на факультеті соціальної педагогіки та психології він зібрав майже 200 учнів. Важливою інформацією для молоді було й оголошення про роботу платформи Консультаційно-реєстраційного Центру спільно з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти.

Абітурієнтам нагадали, що ЗНУ виступає провідною платформою підготовки до ЗНО для абітурієнтів міста та регіону. На базі вишу проводять безкоштовні тренінги із ЗНО (з усіх 11 предметів, охоплення – 3089 абітурієнтів). Також тут проводиться пробне ЗНО, основні сесії ЗНО. Крім того, тих слухачів, хто також займається наукової роботою в Малій академії наук, запросили на відповідні консультації й до фахівців ЗНУ, які координують ці ланки роботи в нашому виші.

 

Схожі новини