Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На відкритому засіданні студентської ради йшлося про правила поведінки під час воєнного стану

На відкритому засіданні студентської ради йшлося про правила поведінки під час воєнного стану

На відкритому засіданні студентської ради йшлося про правила поведінки під час воєнного стану
29.11.2018 11:32 Все Головні новини Студентська рада засідання воєнний стан

Двадцять восьмого листопада під час відкритого засідання студентської ради ЗНУ йшлося про воєнний стан, про те, як він впливає на освітній процес та про правила поведінки в цей час. У заході взяли участь не лише представники студакитиву, але й усі студенти, яких цікавили ці питання.

Професор кафедри політології Тетяна Ніколаєва порадила студентам у цей час завжди мати при собі паспорт, адже представники внутрішніх органів можуть зупинити будь-кого для перевірки документів.

Крім того, вона наголосила, що навчання у виші триває у штатному розкладі. Зараз немає обмежень на пересування містом чи країною, хоча й будуть підсилені засоби безпеки, а отже, стануть частішими перевірки на дорогах. На сьогодні також немає підстав для заборони, за потреби, виїзд громадян України за кордон.

Вона нагадала присутнім, що відповідно до наказу Президента України Петра Порошенка, який утвердила Верховна Рада, воєнний стан запроваджується у 10 областях України, зокрема в Запорізькій, на 30 діб. На цей час варто приділити особливу увагу беззастережному дотриманню правил внутрішнього розпорядку, бути пильними й водночас уникати паніки.

Крім того, на прохання голови студентської ради Марії Пересипко, спікер відповіла на низку запитань студентів. Зокрема, вона зазначила, що на сьогодні немає цілком об’єктивних джерел інформації, бо, завдяки плюралізму й демократії, кожен має право на суб’єктивну точку зору. Політологи й аналітики, говорячи про ситуацію в країні, наголошують, що це – їхня власна точка зору. Тому кожен інтернет-користувач має скласти власну думку, ознайомившись із доступною інформацію.

Також на заході йшлося про економіко-політичний стан країни. Серед іншого, що черговий транш МВФ має, попри всі обставини, надійти вчасно й у повному обсяг й бути використаним на зміцнення позицій української національної валюти.

Студенти подякували за отриману інформацію з важливого для них питання.

 

 

 

Схожі новини