Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Олександрівського району

Співробітники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Олександрівського району

Співробітники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Олександрівського району
30.11.2018 09:27 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Двадцять дев’ятого листопада фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Катерина Кулакова разом із представницею регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу (далі – РОНІК) Вікторією Ковпак відвідали 5 закладів загальної середньої освіти Олександрівського району, а саме: Запорізький академічний ліцей, Запорізький приватний навчально-виховний комплекс «Реал», Гімназія № 11, Запорізьку загальноосвітня школа № 2 ім. Лесі Українки, Запорізьку загальноосвітню школу № 5.

Вікторія Ковпак презентувала перспективи роботи РОНІКу, який дуже зацікавив директорат та здобув схвальні відгуки щодо співпраці. Йшлося про спільні інформаційні запити щодо необхідності розгляду актуальних проблем, почуті та уважно зафіксовані як потенційний план для заходів, – питання інклюзивної освіти, розвитку олімпіадного руху серед школярів, підтримка обдарованої молоді, накопичувальна система набору годин для підвищення кваліфікації освітянами, ради директорів на базі ЗНУ для обговорення нагальних проблем та інші дають впевненість у результативності окреслених перспектив.

Катерина Кулакова проінформувала учнів 11 класів про початок прийняття заяв на участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу», безкоштовні тренінги із ЗНО-2019, реєстрація на які вже незабаром почнеться, а також учні ознайомилися з рекламно-інформаційною продукцією ЗНУ, про структурні підрозділи, факультети та освітні послуги Запорізького національного університету.

Майбутні абітурієнти поставили запитання щодо дат проведення безкоштовних тренінгів і щодо термінів, етапів й умов проведення Фотоконкурсу на кращу світлину випускного класу в локаціях вишу, який зараз триває в Запорізькому національному університеті. Також учні та вчителі цікавились майбутньою датою проведення Дня відкритих дверей.

Директори шкіл щиро подякували представниці ЗНУ за цікаві й змістовні розмови з абітурієнтами й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з вишем.

Ректорат ЗНУ висловлює щиру подяку адміністраціям і освітянським спільнотам відвіданих закладів середньої освіти за увагу до презентованої ініціативи та висловлені пропозиції: Коміссарову Вадиму Олексійовичу (ЗАЛ), Дедюк Людмилі Миколаївні (ЗПНВК «Реал»), Непрядкіній Світлані Юнатівні (ЗГ № 11), Кравченко Валентині Василівні (ЗЗШ № 2 ім. Л. Українки), Беліковій Наталії Андріївні (ЗЗШ № 5).

Завдяки Відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під час візитів до освітніх закладів представництво ЗНУ дарувало пакет з університетською продукцією, який забезпечить корисною інформацією про Запорізький національний університет.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини