Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники факультету журналістики взяли участь у тренінгу від Головного управління ДСНС України в Запорізькій області

30.11.2018 13:57 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики екскурсія тренінг Головнеуправління ДСНС України в Запорізькій області

Студенти факультету журналістики знайомляться з майбутньою професією не тільки в навчальних аудиторіях, а й активно спілкуються з фахівцями-практиками інформаційної галузі. 27 листопада студенти 1 курсу освітніх програм «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та «Журналістика» побували на екскурсії в Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області.

У головному осередку запорізьких рятувальників першокурсників зустрічали фахівці прес-служби на чолі з Начальником сектору Баришевою Юлією Володимирівною. Провівши гостей до актового залу, вона розпочала свій виступ із несподіваного тесту, довівши тезу, що  кожного з нас різне сприйняття дійсності. Зустріч продовжилася переглядом фільму до Дня рятівника, у якому працівники ДСНС подали приголомшливі факти й дані статистики, наголосили на важливості роботи рятівників.

Надзвичайно змістовною була доповідь керівника прес-служби. Юлія Володимирівна подала вичерпну інформацію про напрямки роботи прес-служби запорізької ДСНС, PR-події з населенням та представниками ЗМІ, роботу в соціальних медіа та корпоративні PR-заходи.

Студенти також навчились розпізнавати фейкові новини та відвідали музей ДСНС, де роздивлялися макети будівель, цікаву кімнату «у стіні» з імітацією пожежі, виставку дитячих робіт на тему пожежної безпеки та, завдяки фахівцю відділу Олександрі Друян, дізналися про історію появи та розвитку пожежного товариства.

Не менш захоплюючою була подорож до пожежної частини, де першокурсники-інформаційники змогли не тільки побачити спецавтомобілі, а й для свого задоволення сфотографуватися.

Також студенти мали змогу роздивитися примірники офіційної газети ДСНС Запоріжжя «Ситуація», отримали подарункові екземпляри цього видання та іншової фірмової продукції. До того ж, вони побачили уривок програми «Служба 101. Твій вектор безпеки», що виходить на платформі Youtube. Роботу цих медіа презентували їх авторки, випускниці факультету журналістики ЗНУ Альона Нестренко та Анастасія Грищенко. Насамкінець першокурсників запросили взяти участь у новому конкурсі медіапроектів від ДСНС у Запорізькій області «Молодь. Комунікація. Безпека».

Отже, майбутні журналісти та інформаційники дізналися багато нового про етапи побудови позитивного іміджу державної установи, зокрема, Служби порятунку, а також напередодні зимового сезону засвоїли правила безпечної поведінки. Організатор зустрічі, доцент кафедри теорії комунікації, реклами, та зв’язків із громадськістю Тетяна Іванюха висловила подяку за проведену зустріч та сподівання на подальшу тісну співпрацю з прес-службою ДСНС.

Анна Андреєвська,

студентка факультету журналістики