Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Рашевська Анна Анатоліївна

Рашевська Анна Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра дизайну

Старший викладач, член Спілки дизайнерів України

Контакти

Розклад консультацій

  • чисельник: середа:11:25-12:45,
  • знаменник: середа:9:35-10:55
  • + індивідуальні за потреби

Дисципліни

  • Рисунок (1, 3 курс),
  • Основи експодизайну (4 курс 1 сем.),
  • Історія дизайну (2 курс 1 сем.),
  • історія мистецтва (1 курс 2 сем.)

Біографія

CV

У 2005 році вступила до Запорізького педагогічного коледжу на спеціальність «Вчитель образотворчого мистецтва», який закінчила 2009 р. Того ж року вступила до Запорізького національного університету на спеціальність «Історія» та здобула кваліфікацію магістра історії. Історика. Викладача історії. Член Спілки дизайнерів України.

2015 р. закінчила магістратуру Харківської державної академії дизайну і мистецтв за спеціальністю «Образотворче мистецтво» і здобула кваліфікацію «Мистецтвознавець, викладач, дослідник».

Аспірантка 4 року навчання Харківської державної академії дизайну і мистецтв, 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Тема дисертації: «Козацька тематика в образотворчому мистецтві XVII-XIX ст. на матеріалах запорізьких та дніпровських музейних колекцій».

2008 Участь у пленері «Хортиця крізь віки» м. Запоріжжя.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: історія образотворчого мистецтва Козацької доби, іконопис, живопис, рисунок.

Активна участь у науково-практичних міжнародних конференціях (фахові статті, тези конференцій), робота із залучення студентів до участі у мистецьких конкурсах (Запорізький обласний художній музей, виставка-конкурс «Від сесії до сесії», 2020 р.) та відвідуванні мистецьких виставок (виставка «Під знаком осені» у виставковій залі ЗОНСХУ (2019 р.), «Графіка. Від Шишкіна до Пікассо» в Художньому салоні (2019 р.).

Участь в обласній виставці ЗОНСХУ «Під знаком осені» (2019 р.), в Запорізькому обласному художньому музеї «Від сесії до сесії» (2020 р.). Неодноразовий учасник обласної молодіжної виставки-конкурсу "Крокуємо до майстерності" ЗОНСХУ.

Рашевська А. А. з 2019 р. є членом Спілки дизайнерів України.


Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Рашевська Анна Анатоліївна