Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Виноградова Анна Сергіївна

Виноградова Анна Сергіївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра дизайну

Старший викладач, член Спілки дизайнерів України

Контакти

Розклад консультацій

  • Вівторок 13:00-14:30, ауд. 208 (6).
  • Консультації онлайн за попереднім записом (e-mail) у ZOOM

Дисципліни

  • Комп'ютерні технології,
  • Мультимедійні технології,
  • Технології поліграфії,
  • Інженерна графіка

Біографія

CV

12 років дизайнерської та 11 років викладацької діяльності.

Член Спілки дизайнерів України.

Закінчила у 2009 році Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем», магістр.

Магістрант Національного університету «Запорізька політехніка» за спеціальністю 022 «Дизайн».

Навчається в аспірантурі Запорізького національного університету за напрямом «Професійна освіта», де працює над PhD дисертацією на тему «Формування мультимедійної компетентності у майбутніх дизайнерів в умовах вищої школи».

Проходила стажування з поліграфічних технологій, дизайну друкованої продукції та додрукарської підготовки у Видавничому будинку «Кераміст», редакції газети «Академія» (ЗДІА), друкарні «Арт-прес», зфотосправи у студії«Адамант» (фотограф МихайлоРекочинський). Має 9 років досвіду викладання за спеціальністю «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації (Видавництво та поліграфія)» у коледжі ЗГЕК ЗДІА. Пройшла сертифіковане навчання на онлайн-платформі Courseraзі спеціалізації GraphicDesignвід CaliforniaInstituteoftheArts, USA. Постійно відвідує конференції, вебінари із забезпечення якості освіти, мистецької освіти, академічної доброчесності тощо.

Займається дизайном поліграфічної продукції, web-дизайном, мультимедійним дизайном, розробкою книжкової, газетної і журнальної продукції, комплексною розробкою візуального стилю.

Працює у графічних редакторах AdobePhotoshop, Lightroom, AdobeIllustrator, CorelDraw, програмах верстки AdobeInDesign, Figma, програмах AdobePremiere, AfterEffects, AutoCAD, 3D’s MAX, офісних системах та ін.

Член команди організаторів і lead-designer масштабного International IT Forum (www.global-itf.net), що відбувся у 2018 та 2019 (за підтримки Офісу Президента України) у Запоріжжі.

У тісній співпраці з ТОВ «MLSgroup»дизайнер цілого ряду проєктівз розробки візуальної ідентифікації об’єднаних територіальних громад України: ПлодорідненськоїОТГ (Запорізька обл.), Шахівської ОТГ, Лиманської ОТГ (Донецька обл.),Пирятинської ОТГ (Полтавська обл); дизайн презентацій та посібників серії тренінгів з децентралізації в Україні від USAID.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: професійна освіта, підготовка графічних дизайнерів, формування мультимедійної компетентності, комп’ютерні технології в дизайні.

Переможець ІІІ міжнародного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд», м. Одеса. Нагороджена грамотами за сумлінну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів від Запорізької міської ради, відділу освіти Дніпровського району, Запорізької державної академії, плідну наукову діяльність від Запорізького національного університету, наукове консультування та дизайн-супровід від групи компаній GlobalGenesis,ТОВ «MLSgroup»,НМЦ Департаменту освіти і науки ЗМР та ін.

Дизайн-супровід, розробка фірмового стилю й активна участь в організації міжнародних форумів (International IT Forum 2018, 2019, ECO Forum 2017-2019), освітніх заходів (Перший Всеукраїнський форум Асоціації молодих освітян 08-09.06.2017; Перша Всеукраїнська конференція у форматі ТОП «Модератори освітніх реформ» – 29.10.2018; TheSecondAll-UkrainianForumofYoungTeatchers’ Association, 07-08.06.2018; Третій Національний форум Асоціації молодих освітян України «Змінитися за три дні» 06-08.06.2019).

Вивчення закордонного досвіду підготовки графічних дизайнерів, зокрема робоча поїздка у лютому 2020 р. до Угорського університетуобразотворчих мистецтв (MagyarKépzőművészetiEgyetem), кафедра графічного дизайну (Tervezőgrafika), м. Будапешт.

Залучення студентів до участі у мистецьких конкурсах і виставках (експозиція студентських робіт у Львівському палаці мистецтв, 2019 р., Запорізькому обласному художньому музеї, 2020 р.). Керівництво творчими роботами студентів (фіналісти Міжнародного конкурсу соціальної реклами «Інший погляд», м. Одеса, 2013-2020 рр., переможці у номінації «Плакат» міського конкурсу соціальної реклами від Департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради, 2019-2020 р.).

Публікація тез конференцій, робота над науковими статтями у фахових виданнях.


Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Виноградова Анна Сергіївна