Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

• Візуальні комунікації
  • Паперопластика

CV

У 2002 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія та основи інформатики», спеціаліст.

У 2009 році закінчив з відзнакою вищий навчальний заклад Інститут Реклами і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» і здобув кваліфікацію бакалавра з дизайну.

У 2019 році закінчив з відзнакою вищий навчальний заклад Інститут дизайну, архітектури та журналістики, галузь знань «02 — Культура і мистецтво», освітньо-професійна програма «Дизайн», кваліфікація «магістр зі спеціальності «Дизайн», викладач».

Займається дизайном 3D-паперових слайс-моделей архітектурних споруд на прикладі європейських готичних соборів, проектуванням об’ємних та рухомих книг, айдентикою.

Працює на посаді старшого викладача кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: професійна освіта, підготовка графічних дизайнерів, комп’ютерні технології в графічному дизайні, застосування паперової інженерії у дизайні об’ємних та рухомих книг, опрацювання 3D-паперових слайс-моделей архітектурних споруд.

Публікація тез конференцій, отримання 14 авторських свідоцтв, друк понад 10наукових статей у фахових виданнях, підготовка навчальних посібників.

Персональні виставки:

2018 – Одесса, ЦеХАБ. Корнєйчуковський фестиваль дитячої книги.

2019 – Мелітополь, Мелітопольський краєзнавчий музей, Виставка «Різдвяні паперові дива»

2019 – Полтава, Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, V Міжнародного конгресу «Європейський вектор розвитку українського етнодизайну» виставка «Паперові дива. Європейські готичні собори»

Член Спілки дизайнерів України з 2008 р.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Брянцев Олександр Анатолійович