Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представників ЗНУ відзначили до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів

Представників ЗНУ відзначили до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів

Представників ЗНУ відзначили до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів
03.12.2018 11:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології створення безбар’єрного простору Міжнародний день людей із інвалідністю Міжнародний день волонтера нагорода

У Запоріжжі відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю та Міжнародному дню волонтера. У театрі ім. В.Магара зібралися представники громадських організацій, благодійних фондів, установ соціальної галузі, а також спортсмени-паралімпійці, активісти, науковці, волонтери. Кращих у своїй справі міська та обласна влада нагородила грамотами та подарунками.

Запорізька обласна державна адміністрація відзначила доктора психологічних наук, професора кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету, професора, Заслуженого працівника освіти України Євгенія Клопоту за вагомий особистий внесок у процес соціальної інтеграції та створення безбар’єрного простору в Запорізькому регіоні для незрячих людей та активну розробку й впровадження програм інклюзивного освітнього простору для дітей та молоді з особливими потребами.
Виконавчий комітет Запорізької міської ради нагородив грамотою викладача кафедри соціальної педагогіки факультету СПП Тетяну Соловйову як психолога відділення денного перебування Комунарського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у справу підтримки громадян з обмеженими фізичними можливостями, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Після офіційної частини гості змогли насолодитися святковим концертом, який підготував творчий колектив театру ім. Магара.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини