Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів економічного факультету познайомили з веденням управлінського обліку в ERP-системі

03.12.2018 08:43 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес співпраця з робтодоавцями майстер-клас

Тридцятого листопада на економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся майстер-клас на тему: «Управлінський облік в ERP-системах». Учасниками майстер-класу стали студенти 1-4 курсів спеціальностей «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка» та «Маркетинг».

Координатори заходу – завідувач кафедри, професор, доктор економічних наук Наталія Максишко та доцент, кандидат економічних наук Віта Лось – представили учасникам провідного фахівця Центру сертифікованого навчання «Проком» Ірину Чорнодуб, яка й проводила майстер-клас.

Ірина В’ячеславівна презентувала роботу ERP-системи, показала студентам, як автоматично сформувати замовлення покупця та на його основі провести реалізацію товарів та послуг, наголосили на перевагах ERP-систем при веденні бізнесу. Вона наголосила, що для студентів економічного факультету існує можливість проходження на базі ЦСН «Проком» відповідних курсів із суттєвою знижкою, а також проходження виробничої практики та працевлаштування.

Варто зазначити, що кафедра економічної кібернетики активно співпрацює із ТОВ «Проком» та вже сім років поспіль проводить ділову гру «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці», за результатами якої публікуються наукові роботи. Студенти отримують певний досвід, завдяки якому мають переваги при працевлаштуванні.

Найактивніші студенти, які брали участь у дискусії, отримали сувеніри на згадку від ЦСН «Проком». Крім того, всі слухачі отримали свідоцтва про проходження майстер-класу.

Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку за організацію та проведення майстер-класу директору ТОВ «Проком» Сергію Бутенко та співробітнику ЦСН «Проком» Ірині Чорнодуб.

Економічний факультет