Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП влаштували профорієнтаційну консультацію для учасників Малої академії наук

Студенти факультету СПП влаштували профорієнтаційну консультацію для учасників Малої академії наук

Студенти факультету СПП влаштували профорієнтаційну консультацію для учасників Малої академії наук
03.12.2018 11:17 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність МАН

Другого грудня під час проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої Академії наук України під керівництвом завідувача кафедри психології Наталії Губи, студенти факультету соціальної педагогіки та психології провели профорієнтаційну роботу у стінах Запорізького національного універитету.

Під керівництвом студентки 4 курсу спеціальності «Психологія» Еліни Вілічко, вони роздавали буклети факультету та флайери з інформацією про нові спеціальності: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» «Дизайн» та «Спеціальна освіта». Студенти надавали інформацію майбутнім абітурієнтам щодо екзаменів ЗНО, які треба складати на конкретні спеціальності.

У свою чергу, абітурієнти цікавились предметами, які будуть вивчатись на спеціальностях факультету СПП, та перспективами, що чекають на них після отримання бажаного диплому. Старшокласники охоче ставили питання щодо нових спеціальностей, які були відкриті на факультеті, та не менше цікавились такими спеціальностями як «Психологія» «Соцільна педагогіка» та «Сценічне мистецтво». Також студенти поділились досвідом та розкрили таємниці успішного навчання.

Чекатимемо наступної зустрічі зі старшокласниками вже у лютому 2019 р. під час проведення у ЗНУ захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої Академії наук України.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

 

 

 

Схожі новини