Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У першому турі обласного конкурсу Малої академії наук взяли участь близько 500 учнів

У першому турі обласного конкурсу Малої академії наук взяли участь близько 500 учнів

У першому турі обласного конкурсу Малої академії наук взяли участь близько 500 учнів
03.12.2018 15:53 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами Мала академія наук

Другого грудня на базі Запорізького національного університету відбувся перший тур (написання контрольних робіт) другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. У написанні контрольних робіт взяли участь близько 500 учнів 9-11 класів закладів середньої освіти м. Запоріжжя та Запорізької області. За результатами цього етапу інтелектуальних змагань найкращі учасники отримають право захищати свої наукові роботи на засіданнях секцій МАН, які проходитимуть у ЗНУ незабаром, 17 лютого.

Як і всі заходи, що сприяють розвитку талановитої учнівській молоді регіону, його дієво підтримують представники адміністрації вишу. На перший тур обласного етапу конкурсу МАН завітали перший проректор Олександр Бондар і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Вони привітали учасників конкурсу від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова, побажали їм успішного написання робіт та висловили сподівання у майбутньому побачити учасників МАН серед студентів Запорізького національного університету.

Координатором діяльності МАН виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів.

На початку заходу вона розповіла старшокласникам та представникам шкіл, які супроводжували учнів, про основні напрямки профорієнтаційної роботи ЗНУ в цьому році. Зокрема, йшлося про можливість для старшокласників взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО, які відбудуться на базі університету з 10 лютого. Також вона запросила майбутніх абітурієнтів на підготовчі курси та запропонувала взяти участь у Фотоконкурсі, який буде проводитиметься на території Запорізького національного університету. А також Галина Володимирівна щиро запросила всіх учасників МАНу на День відкритих дверей 14 квітня 2019 року.

Абітурієнтів запросили взяти участь у науковій конференції "Молода наука", який традиційно проходитиме на базі ЗНУ навесні 2019 року. У ній беруть участь не лише студенти, аспіранти й молоді вчені, але й представники учнівської молоді міста й області.

Учні старших класів, які стали переможцями відбіркового етапу конкурсу МАН на рівні своїх навчальних закладів середньої ланки освіти, під час обласного етапу в ЗНУ впродовж трьох годин писали контрольні роботи з базових дисциплін, представлених на Малій академії наук. Цей етап змагань проходив за чотирма основними напрямами.

У роботі відділення історії, філософії, суспільствознавства та науки про Землю взяли участь 130 старшокласників. Участь у роботі відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства взяли 140 осіб. Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук зібрало 120 юних науковців. У роботі відділення технічних наук, фізики й астрономії, математики, економіки, комп’ютерних наук взяли участь 100 учнів.

Під час зустрічі фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування розповіли школярам про можливість отримати вищу освіту на базі ЗНУ.

Учасники заходу, а також їхні наукові керівники від закладів середньої ланки освіти відзначили доброзичливу і гостинну атмосферу, яка панувала у ЗНУ під час написання конкурсних робіт МАН, та подякували організаторам заходу.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини