Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда юридичного факультету посіла 2 місце у Всеукраїнському студентському турнірі з судових дебатів

Команда юридичного факультету посіла 2 місце у Всеукраїнському студентському турнірі з судових дебатів

Команда юридичного факультету посіла 2 місце у Всеукраїнському студентському турнірі з судових дебатів
03.12.2018 16:17 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентський турнір із судових дебатів перемога

Тридцятого листопада команда юридичного факультету «Servi legis» взяла участь у фінальній частині ІІ етапу Всеукраїнського студентського турніру із судових дебатів у справах адміністративної юрисдикції. Змагання проходило на базі Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду (м. Київ). До складу команди увійшли Валерія Тимошенко, Ярослав Тимошенко, Дмитро Усатенко, Анастасія Козинець і Дарина Левада.

Турнір проводився на виконання та у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського студентського турніру з судових дебатів у справах адміністративної юрисдикції» від 06.04.2018 № 335. Він є командним творчим змаганням серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти. Цей захід проходить у формі навчального моделювання судового засідання адміністративного суду в справі адміністративної юрисдикції, в якому команди грають роль сторін публічно-правового спору.

З привітальним словом на початку заходу звернувся Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, який радо привітав студентів у стінах суду та побажав гідних змагань. Крім того, на заході були присутні поважні гості із Міністерства освіти і науки, керівництво Національного авіаційного університету, судді Київського окружного адміністративного суду, провідні науковці-адміністративісти.

Команда юридичного факультету достойно представила університет, посівши 2 місце. Усі члени журі високо оцінили рівень підготовки, особливо відмітивши чіткість та злагодженість роботи усієї команди.

Колектив юридичного факультету вітає команду та її керівника – декана юридичного факультету, професора, доктора юридичних наук Тетяну Коломоєць!

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2325559174140129

 

Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини