Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті триває робота лекторію «Дива та таємниці економіки»

На економічному факультеті триває робота лекторію «Дива та таємниці економіки»

На економічному факультеті триває робота лекторію «Дива та таємниці економіки»
03.12.2018 16:33 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет лекторій профорієнтаційна робота співпраця зі школами

На економічному факультеті Запорізького національного університету 1 грудня відбулася друга лекція в рамках  лекторію «Дива та таємниці економіки!», який започаткувала кафедра економічної кібернетики. Тема лекції – «Метаморфози грошей та валютний ринок», лектор – д.ф.-м.н., професор кафедри економічної кібернетики Ігор Козін.

Лекція дозволила слухачам поринути в захопливий світ розвитку та трансформації грошових відносин, дослідити історію чотирьох революційних змін сутності грошей та порозмірковувати про майбутнє. Під час лекції були розглянути питання про те, як змінювалися функції грошей впродовж усієї історії людства, як війні та кризи впливали на грошову систему.

Основними слухачами лекції стали учні 7-10-х класів різних навчальних закладів м. Запоріжжя, зокрема вихованці Комунарського центру молоді та школярів (Мала академія управління бізнесом – керівник Олена Старікова) та позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості молоді “Політ”» (керівник гуртка «Європейський клуб» Альона Черьомухіна).

Слухачі брали активну участь в обговоренні питань, виявили щиру цікавість до тем, що розглядалися на лекції, та були вдячні лектору за цікаву та корисну інформацію.

 

Економічний факультет

 

Схожі новини