Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники Управління патрульної служби з’ясовували рівень освіченості в питаннях булінгу студентів коледжу

Співробітники Управління патрульної служби з’ясовували рівень освіченості в питаннях булінгу студентів коледжу

Співробітники Управління патрульної служби з’ясовували рівень освіченості в питаннях булінгу студентів коледжу
04.12.2018 13:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж виховний процес зустріч протидія булінгу

Минулого тижня у Економіко-правничому коледжі ЗНУ для студенів 3 курсу спеціальності «менеджмент» була організована зустріч із представниками поліцейського Управління патрульної поліції капралом поліції Кариною Петрук і лейтенантом поліції Владиславом Євстратовим.

Ініціатором та організатором зустрічі виступила викладач коледжу Катерина Тарасова. Модератором заходу стала куратор групи Олена Тютюнник.

Метою заходу було з’ясування рівня освіченості в питаннях булінгу та інформування студентів із приводу відповідальності за участь у ньому.

Шляхом відповіді на начебто прості запитання гостей з’ясувалося, що майже всі присутні мають вірне уявлення про таке явище, як булінг, однак більшість із подивом дізналась, що їхні жарти, спрямовані на певну особу, у разі якщо інші підтримають їх, можуть вважатися булінгом.

Проглядаючи соціальні ролики, студенти самостійно дійшли висновку про незворотні наслідки булінгу.

Підбиваючи підсумки виступів студентів, Олена Вікторівна наголосила, що булінг – це конфлікт двох сторін на фоні мовчазної згоди третьої сторони. Тому лише толерантне ставлення один до одного допоможе будь-якій групи ефективно співпрацювати.

Далі студентам запропонували чудові вправи, які допоможуть уникати конфліктних ситуацій. Усі охочі мали змогу особисто спробувати «правильно» реагувати на тиск та насмішки з боку групи.

А для мотивації аудиторії до толерантного ставлення Карина Ігорівна Петрук наголосила, що 02.10.2018 року Верховна Рада України у першому читанні прийняла законопроект № 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу»

Під час опитування з’ясувалось, що жоден студент не знає про адміністративну відповідальність за булінг у вигляді штрафу в розмірі від 340 грн до 850 грн., а за повторний випадок булінгу упродовж року, або булінг щодо неповнолітнього, або вчинений із особливою жорстокістю – від 1700 грн до 3400 грн. За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, передбачається накладання штрафу на батьків таких осіб у розмірі від 340 грн до 850 грн.

Наприкінці спілкування студенти подякували гостям за цікаву зустріч та отриману інформацію. Представники Управління патрульної поліції побажали аудиторії порозуміння та активності в питаннях протидії булінгу. Цікава зустріч завершалась спільним фото.

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини