Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі відбулася зустріч студентів зі співробітниками Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги

06.12.2018 08:57 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж виховна робота акція «16 днів проти насильства» зустріч

Нещодавно працівники КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» зустрілися зі студентською молоддю Торгового коледжу Запорізького національного університету.

Нагадаємо, що щорічна акція «16 днів проти насильства» проводиться в освітніх закладах із метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії гендерному насильству, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Практичний психолог Альона Ахкозова під час зустрічі розповіла студентам про діяльність центру соціально-психологічної допомоги, а також головний акцент зробила на актуальній проблемі сучасності – насиллі. Фахівець центру шляхом відкритого діалогу обговорила з молоддю такі питання як: Що таке насилля? Що можна віднести до дій, пов’язаних із насиллям? Яке може бути насилля?

Студенти дізнались, що насилля може бути не лише фізичним, а й психологічним, економічним тощо. Окремо було обговорено питання насилля в сім’ї та дії людей, які потрапили в таку ситуацію, або ж які знають людей, що страждають від насилля.

Також студенти мали можливість взяти участь у цікавій грі «Правда чи міф», що стосувалась саме проблеми насилля. Наприкінці заходу фахівці центру соціально-психологічної допомоги презентували відеоролик, який проілюстрував різні варіанти реагування на мобінг та боулінг.

Представники коледжу висловили подяку фахівцям центру соціально-психологічної допомоги за змістовне та інформативне заняття.

Торговий коледж