Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відбувся «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття»

На факультеті іноземної філології відбувся «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття»

На факультеті іноземної філології відбувся «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття»
07.12.2018 12:58 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ Фестиваль етнічного культурного розмаїття

Проведення творчих заходів, приурочених до видатних культурних подій і дат, давно вже перетворилося на гарну традицію для факультету іноземної філології. Саме тому 6 грудня, напередодні Міжнародного дня солідарності людей, студенти філологічного та перекладацького відділення 3 курсу під керівництвом доцентів  кафедри англійської філології Марини Залужної та Олени Лужаниці організували інтелектуально-розважальний творчий захід «Фестиваль етнічного та культурного розмаїття».

Основна його мета -  закріпити навички і знання, здобуті під час проходження курсу з етнології , та продемонструвати свою творчість і креативність. Зазначимо, що такий тематичний захід вперше проводиться на факультеті, але організатори сподіваються, що в подальшому він стане традиційним.

Ведучими цього фестивалю виступили студентки факультету іноземної філології Олександра Альохіна та Даріна Жакун. На урочистий захід запросили не лише студентів факультету, але й заступника декана з навчальної роботи Катерину Василину, завідувача кафедри англійської філології Санію Єнікєєву, а також  майбутніх абітурієнтів – старшокласників з 107, 11, 103, і 7 шкіл міста Запоріжжя, які  мали змогу познайомитись із особливостями навчання на факультеті та студентським життям.

Долучившись до фестивалю, творчі групи студентів філологічного та перекладацького відділень підготували цікаві та неординарні презентації, сценівки, мініатюри, відеоролики, творчі виступи, вокальні і танцювальні номери, під час яких були представлені різні регіони нашої планети (Південна Азія, Північна Америка, Латинська Америка, Африка, Нова Зеландія, Австралія, Західна і Східна Європа, Близький Схід), традиції різних народів і національностей, культурні, мовні, психологічні особливості, менталітет, стереотипи сприйняття людей з різних куточків нашої планети. Так, наприклад, представляючи регіон Південна Азія і такі країни, як Пакистан, Афганістан, Непал, студенти розповіли про територіальний устрій, національне різноманіття, релігію та культуру мешканців цих країн. Під час презентації США, Канади та Мексики були представлені особливості менталітету і характеру американців, канадійців і мексиканців, їх стиль життя, національна кухня та інше. Також студенти творчо продемонстрували мексиканську культуру, виконавши пісню NK «Peligroso». Про культуру Африки, шаманські традиції і традиції святкування Нового року розповіли у своїх гумористичних мініатюрах, танцювальних постановках креативні студенти факультету.   До речі, саме цей виступ був визнаний аудиторією і гостями факультету найбільш оригінальним.  Можна з впевненістю сказати, що цей захід дав змогу студентам більше дізнатись під час презентацій і відеосюжетів про цікаві факти з історії і культури, фольклорних традицій,  Австралії, Близького Сходу і арабських країн, а також розвіяти міфи і стереотипи про національні особливості комунікації представників різних країн Східної і Західної Європи (Німеччини, Великобританії, Франції, Австрії, Румунії, Росії, України, Угорщини та інших).  

Відзначимо, що активну участь у презентаціях та творчих постановках взяли студенти Ірина Ільченко, Анна Бурковська, Анастасія Хвальова та інші. Крім того, студенти філологічного та перекладацького відділень підготували інтелектуальний батл за даною тематикою, під час якого студенти змагались між собою та відповідали на запитання стосовно пройденого матеріалу курсу з етнології, отримуючи за правильну відповідь солодкі призи та додаткові бали до заліку з цього предмету. Перевірили знання  студентів і викладачі Марина  Залужна та Олена Лужаниця, організувавши також інтерактивну етнологічну вікторину, до якої долучились і школярі.

Загалом,  цей захід продемонстрував високий рівень творчості, креативності, мовних та інтелектуальних здібностей студентів, які із захопленням  брали участь у фестивалі.

 
Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2331766246852755

 

Олена Переверзєва


Схожі новини