Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів юридичного факультету познайомили з діяльністю виконавчих органів Запорізької міської ради

07.12.2018 09:17 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет проект «Майбутній державотворець» співпраця із Запорізькою міською радою

Упродовж листопада в рамках проекту «Майбутній державотворець» студенти юридичного факультету ЗНУ познайомились з роботою виконавчих органів Запорізької міської ради.

Для того, щоб стати учасником проекту, їм потрібно було заповнити анкету та написати есе на тему «Муніципальне управління починається з мене». Наступним етапом була співбесіда з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком і деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць.

Студенти 2 курсу Микита Панченко та Максим Літута, 3 курсу – Кирило Коваленко, Анастасія Чуприна, Дарина Куліченко, Юлія Носаль, Анастасія Сахно, Ольга Безсмертна, а також студент 4 курсу юридичного факультету Олександр Богатченко щодня відвідували різні департаменти й управління, спілкувались безпосередньо з їх керівниками та співробітниками.

У рамках проекту було детально розглянуто Закони України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», студенти відвідали прийом першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мішка, засідання постійної депутатської комісії з підприємництва, познайомились з роботою районної адміністрації по Заводському району, адміністративної комісії при Запорізькій міській раді, а також і сесію Запорізької міської ради.

Своїми враженнями від участі в проекті поділилася Анастасія Чуприна: «Мені найбільше запам’яталась зустріч з Андрієм Юрійовичем Шмельковим, начальником управління з питань правового забезпечення роботи галузей міського господарства департаменту правового забезпечення. Він розповів нам про все: як влаштуватись на роботу, як зрозуміти своє призначення в житті, ознайомив зі специфікою роботи управління, а також наводив приклади найуспішніших справ в історії Запорізької міської ради, які одержали перемогу в суді. За результатами цього спілкування в мене народилось бажання пройти практику в даному управлінні, на що Андрій Юрійович відповів, що чекатиме на нас із задоволенням».

Студенти отримали величезне задоволення від проекту, який надав можливість стати на крок ближче до професії, познайомитись із людьми, у яких палають очі від тої  діяльності, якою вони займаються.

Фотогалерея:

Дарина Куліченко