Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Збройних сил України на економічний факультет завітали прикордонники, учасники АТО й волонтери

До Дня Збройних сил України на економічний факультет завітали прикордонники, учасники АТО й волонтери

До Дня Збройних сил України на економічний факультет завітали прикордонники, учасники АТО й волонтери
07.12.2018 15:29 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет День Збройних сил України концерт

Шостого грудня на економічному факультеті ЗНУ вітали з Днем Збройних сил України викладачів, студентів та гостей свята, серед яких були прикордонники, учасники АТО й волонтери. Для них студенти підготували концертну програму. Також вони вручили подарунки почесним гостям від факультету.

До захисників вітчизни, представлених кількома поколіннями, звернула щирі слова вітання й вдячності декан економічного факультету Алла Череп. Вона передусім зичила українцям миру й злагоди. Водночас звернула увагу на той факт, що мир у наш час доводиться відстоювати із зброєю в руках. За останні кілька років суттєво зросла економічна та бойова спроможність України, що вивело її армію у четвірку найбільш боєздатних у світі. Прикордонники, моряки, АТО-вці, військовослужбовці інших родів військ, волонтери і пересічні громадяни сьогодні об’єднали свої зусилля, аби молодь могла спокійно навчатися, а українські родини мирно існували.

Традиційне свято чоловіків – свято мужності сили, міцності, надійності, сьогодні значно розширило свої рамки. Адже як серед воїнів, так і серед волонтерів, мирних мешканців, що допомагають захисникам, сьогодні чимало жінок. Усім, хто долучився до цієї нелегкої співпраці, Алла Василівна висловила подяку.

Студенти-економісти присвятили захисникам свої вірші, пісні та ліричну хореографію, у яких йшлося про героїчні подвиги сучасників, були й сум, і надія на щасливе майбуття: Дар’я Хапрова, Анастасія Стешенко, дует Олександра Сидір й Аліна Бугайова.

Присутніх зустрічали ведучі – студентки 3 курсу Циганок Карина та Рубан Альона. Після слів привітання від ведучих, дуже емоційно і захоплююче заспівала представниця кафедри « Управління фінансово-економічною безпекою та проектами» Сещенко Дар’я.

Під час заходу до молоді та учасників урочистого зібрання звернулися ветерани й діючі військові, у числі яких також були викладачі й студенти факультету: голова Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» Сергій Вітвіцький; ветеран 23-го батальйону «Хортиця», керівник обласного центру допомоги, учасник АТО Андрій Несмачний; учасник АТО, 55-ої артилерійської бригади, студент-заочник 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Дмитро Ачкасов; завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, заступник голови Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» Олександр Лєпьохін та викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Костянтин Денисов.

Усі вони наголосили на важливості таких спільних заходів, які демонструють не лише повагу до тих, хто захищає мир і спокій України, а й доводять, що усі ми разом готові навчатися, працювати, боротися за розвиток і процвітання рідної країни.

 Зокрема, на економічному факультеті ЗНУ, зараз навчається на держбюджетній основі 22 учасника АТО. За активну співпрацю із представниками прикордонних військ відзначені званням «Почесний прикордонник» – ректор університету Микола Фролов та декан економічного факультету Алла Череп. Гості також передали вітання від колег, які не змогли цього дня особисто взяти участь в урочистостях. А також хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Насамкінець почесні гості та ветерани отримали пам’ятні подарунки від представників факультету, а також приєдналися до спільної фотосесії.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2331636970199016

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

Схожі новини