Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології упродовж року проводять тренінги з аудіювання для абітурієнтів

10.12.2018 08:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна робота співпраця зі школами тренінг з аудіювання

Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ вже упродовж двох навчальних років допомагають майбутнім абітурієнтам підготуватись до написання тестів ЗНО.

Формат аудіотренінгів дозволяє майбутнім абітурієнтам опрацювати різноманітний лексико-граматичний матеріал, що обов’язково стане їм в нагоді під час основної сесії ЗНО з іноземної мови.

У грудні 2018 року учні старших класів мали можливість ознайомитись зі стратегією виконання найважчої частини тестів ЗНО – аудіювання французькою (6 грудня) та англійською мовою (7 грудня).

На заняттях були присутніми учні 11 класів Запорізьких шкіл №№ 2, 5, 7, 8, 11, 15, 25, 31, 40, 50, 99 та з однієї зі шкіл Василівського району.

Заняття з французької мови провела завідувач кафедри романської філології Ірина Шаргай, а з англійської – доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Вальченко.

Нагадуємо. Що викладачі кафедри німецької філології чекають на старшокласників 13 грудня о 15 годині.

Наступні тренінги з аудіювання відбудуться 10 січня (німецька, французька мова) і 11 січня (англійська мова). Реєстрація за електронною адресою abiturientfif@ukr.net

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи