Анонси / Новини / У ЗНУ презентують чеські дослідження промислового забруднення Запоріжжя

У ЗНУ презентують чеські дослідження промислового забруднення Запоріжжя

10.12.2018 10:34

Дата: 14 грудня
Початок: 14.00
Місце проведення: начальний корпус №3 ЗНУ (вул. Гоголя, 62), ауд. 307

Громадська організація “Екодія” (Україна) разом з активістами громадської організації “Арніка” (Чеська Республіка) за підтримки експертів Хіміко-технологічного інституту в Празі (VSCHT) провели унікальне дослідження впливу забруднення повітря на здоров’я населення та навколишнє середовище в п'яти промислових містах України.
Під час експедиції було відібрано проби піску з дитячих майданчиків і донних відкладів у Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі та Харкові. Спеціалісти Вищої школи хімічної технології провели аналіз проб на вміст важких металів, нафтових вуглеводнів, поліциклічних ароматичних вуглеводнів та хлорорганічних пестицидів.
Результати досліджень будуть представляти експерти громадської організації “Арніка” (Чеська Республіка):
Йітка Стракова – відділ токсичних речовин і відходів, Арніка (Чеська Республіка), співавтор дослідження;
Мартін Скальський – виконавчий директор Центру підтримки громадян Арніка (Чеська Республіка).
Більше інформації - за покликанням: https://www.facebook.com/events/781148435572624/