Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету відвідали Державний архів Запорізької області

Студенти історичного факультету відвідали Державний архів Запорізької області

10.12.2018 13:14 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет освітній процес профорієнтація екскурсія

Навчання на історичному факультеті передбачає ознайомлення студентів з діяльністю музейних та архівних установ, зокрема, завдяки екскурсіям. Минулого тижня студенти 2 курсу історичного факультету під керівництвом доцента кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Ірини Савченко відвідали Державний архів Запорізької області.

Для них провели екскурсію, яка розкривала особливості роботи установи. Її організатором стала начальник відділу інформації та використання документів Олена Величко.

Студенти мали можливість ознайомитися із завданнями архіву та роботою його виробничих підрозділів, порядком використання, особливостями зберігання, мікрофільмування та оцифровування архівних документів.

Під час екскурсії ними було відвідано, зокрема, читальний зал, архівосховище, лабораторію мікрофільмування. Екскурсія  викликала  значне зацікавлення  серед  студентів,  про що свідчили їхні численні запитання. Варто відзначити, що цей захід мав і профорієнтаційний складник, на чому особливо наголосили представники керівництва архіву.

Історичний факультет