Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ представили традицію святкування Дня Святого Миколая у Німеччині

На ФІФ представили традицію святкування Дня Святого Миколая у Німеччині

На ФІФ представили традицію святкування Дня Святого Миколая у Німеччині
10.12.2018 12:53 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології викладацька практика магістрів освітній процес свято День Святого Миколая

На факультеті іноземної філології відбувся святковий захід у рамках викладацької практики студентів 1 курсу магістратури («Мова і література (німецька)»: разом зі своїми підопічними – студентами-першокурсниками спеціальностей «Мова і література (німецька)» та «Переклад (німецький)» - вони підготували невеличку святкову програму до Дня Святого Миколая. Координатором заходу і ведучою свята стала заступник декана з виховної роботи Ніна Захарова.

Про традицію святкування цього дня в різних країнах світу і, зокрема у Німеччині, йшлося у відео. Організатори заходу представили відеопрезентацію студентам і гостям факультету на малій сцені навчального корпусу № 2 під час великої перерви. Справа у тому, що ті церкви, які дотримуються григоріанського і новоюліанського календаря, відзначають свято Миколая за старим стилем – 6 грудня. Саме цієї традиції дотримуються і Німеччина. Святого називають тут Ніколаус і він – улюбленець усіх дітей. Адже приносить і кладе їм подарунки у чобіток, який треба виставити за двері у ніч з 5 на 6 грудня.

Свято супроводжується різдвяними піснями, веселощами, вбиранням святкової ялинки тощо. Доповнили студенти ці факти розповідями про традиції святкування в різних землях Німеччини Дня Святого Ніколауса. А от традиція Санта-Клауса бере початок у північних країнах Європи, зокрема до Німеччини вона потрапила з Нідерландів.

Хор студентів заспівав чудову різдвяну пісню німецькою мовою, яка найкращим чином передала урочисту атмосферу свята й сподівання на щасливий наступний рік.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/850636871632374/photos/?tab=album&album_id=2331639323532114

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

 

Схожі новини