Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели тренінг «Психологічна допомога в кризових та екстремальних ситуаціях»

На факультеті СПП провели тренінг «Психологічна допомога в кризових та екстремальних ситуаціях»

На факультеті СПП провели тренінг «Психологічна допомога в кризових та екстремальних ситуаціях»
10.12.2018 10:43 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес тренінг

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ пройшов тренінг із надання психологічної допомоги для магістрів-психологів. Захід проходив під керівництвом кафедри психології вишу, представники якої проводять активну роботу в даному напрямку.

Кожна людина зустрічається зі стресовими та кризовими ситуаціями, це складові нашого життя, але важливим є те, як ми долаємо кризи та  які ресурси доступні для цього.

 Метою заходу була ознайомлення студентів з особливостями та специфікою таких ситуацій та практичне відпрацювання навичок психологічної допомоги людині, яка знаходиться в такій ситуації.

Сучасний фахівець-психолог повинен бути готовий надавати екстрену психологічну допомогу, орієнтовану на підтримку людини, яка потрапила в кризову або екстремальну ситуацію, а також її близьким.

Під час тренінгу були проведенні вправи навчального характеру, орієнтовані на розуміння специфіки роботи з кризовою ситуацією, а також відпрацьовувалися практичні навички надання екстреної психологічної допомоги. Авторські тренінгові вправи проводив магістрант спеціальності «психологія» другого року навчання Андрій Ластовляк. Магістранти Оксана Захарчук, Олександр Наумов, Юлія Резнік, Евгеній Лукьяненко взяли активну участь у ситуаційних вправах та кейсах.

Особлива увага приділялася роботі з груповою динамікою, важливими були вправи на пошук ресурсів особистості учасників тренінгу, кожен мав нагоду поділитися своїм досвідом з цього приводу.

Наприкінці заходу організатори надали зворотній зв'язок, підбили підсумки, а також визначили, де можна отримати психологічну допомогу в м. Запоріжжя. 

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

 

 

Схожі новини