Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змагання зі стрітболу вперше провели в рамках спартакіади ЗНУ

Змагання зі стрітболу вперше провели в рамках спартакіади ЗНУ

Змагання зі стрітболу вперше провели в рамках спартакіади ЗНУ
11.12.2018 09:55 Все Головні новини Університет спорт студентська спартакіада перемога турнір із міні-футболу на Кубок ім В Толока

У рамках студентської спартакіади в Запорізькому національному університеті підбили підсумки чергового етапу змагань – стрітболу (баскетбол 3 на 3) для юнаків і для дівчат – та винагородили факультети-переможці.

У результаті напруженої боротьби в змаганні серед дівчат кращими стали спортсменки з математичного факультету. 2 місце посіли представниці історичного факультету, а 3 – економічного факультету.

Серед хлопців кращими виявились також представники математичного факультету, 2 місце вибороли спортсмени історичного факультету, а 3 – факультету менеджменту.

Головний суддя змагань – в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля – вітаючи студентів, відзначив їхню цілеспрямованість і прагнення до перемоги, а також побажав у майбутньому нових спортивних успіхів.

Своєю чергою, заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко, коментуючи перебіг студентської олімпіади, зазначив, що турніром зі стрітболу завершується цьогорічні спортивні змагання в рамках 55-ої студентської спартакіади університету.

При цьому Олександр Іванович зазначив, що до завершення календарного року на поціновувачів спорту ще чекають півфінальні (12 грудня) та фінальні (19 грудня) змагання турніру з міні-футболу на Кубок ім. В. Толока, у яких беруть участь спортсмени запорізьких закладів вищої освіти та коледжів. Він запросив усіх охочих прийти і підтримати університетську команду з міні-футболу «Надія-ЗНУ».

А в другому семестрі 2018/2019 навчального року продовжаться змагання в рамках університетської спартакіади. Тоді свої спортивні таланти демонструватимуть студенти різних факультетів вишу під час змагання з міні-футболу.

 


Схожі новини