Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти 3 курсу продовжують просвітницький марафон із медіаграмотності

Студенти 3 курсу продовжують просвітницький марафон із медіаграмотності

Студенти 3 курсу продовжують просвітницький марафон із медіаграмотності
11.12.2018 12:59 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики співпраця зі школами медіаграмотність тренінг

Десятого грудня студентки факультету журналістики ЗНУ провели чергову, вже четверту, зустріч з учнями старших класів. Цього разу вони завітали до одинадцятикласників загальноосвітньої школи № 91.

Представники факультету журналістики вже традиційно розповіли про важливість медіаграмотності в сучасному світі, необхідність формування критичного мислення, поширені інструменти маніпуляції громадською думкою в соціальних мережах та способи захисту від них. Родзинкою зустрічі стала інфографіка «Як швидко перевірити інформацію на достовірність?».

Школярі брали активну участь в обговоренні, ставили багато питань та наводили приклади з власного життя. Тренінг проходив настільки жваво, що навіть вчителі долучилися до дискусії.

Після заходу учні зізналися, що дізналися багато нового та корисного, а також запропонували проводити ще подібні заходи у майбутньому. Деякі навіть зауважили, що журфак став тим факультетом, який їм запам’ятається надовго своєю кретивністю та яскравістю.

«Навіть не сподівалася на таку активність студентів у просвітницькому марафоні, – наголошує викладач дисципліни "Медіакультура", доцент Анастасія Кондрико. – Це дієвий спосіб взаємодії зі школами як з освітньою, так і з профорієнтаційною метою».

 

Дар'я Гарькава,

студентка факультету журналістики

Схожі новини