Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декану ФСУ Максиму Лепському за його високий професіоналізм вручили грамоту МОН України

12.12.2018 08:57 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ грамота МОН України високий професіоналізм гідне поціновування освітніх заслуг

Під час засідання ректорату декану факультету соціології та управління ЗНУ, доктору філософських наук, професору Максиму Лепському ректор ЗНУ Микола Фролов вручив грамоту Міністерства освіти та науки України за гідне поцінування його заслуг в освітянській галузі. Варто відзначити, що активна просвітницька діяльність ученого, його високий професіоналізм, ефективне сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики у галузі освіти й науки неодноразово поціновувалися державними відзнаками, низку яких тепер поповнила й грамота МОН України.

Максим Анатолійович охоче ділиться своїм досвідом не лише із колегами, студентами, а й з іншими освітянами, школярами, громадськими активістами. Скажімо, нещодавно Максим Лепський став спікером Молодіжного форуму «Молодь країни», де обговорював із активною молоддю питання кар’єри, зайнятості та освіти. 11 грудня в рамках профвідбору співробітників у агенство військової журналістики "Order of the truth" він провів закритий вебінар «Стратегічне прогнозування та сценарування в політиці». Щомісяця талановитий та всім серцем закоханий у свою справу викладач відвідує навчальні заклади міста Запоріжжя, проводить тренінги зі стратегування кар’єри для школярів.

Максим Лепський – Людина з великою літери, це зазначають не тільки студенти факультету соціології та управління, а й усі ті, хто хоч раз відвідав його тренінг чи майстер-клас. Колеги й вихованці щиро поважають свого відкритого для спілкування декана, який завжди підтримає у скрутну хвилину та дасть мудру пораду.

До речі, вже зовсім скоро (26 грудня) у Максима Анатолійовича професійний ювілей – 15 років як він обіймає посаду декана ФСУ. Тож всі колеги, студенти Запорізького національного університету, зокрема Студентська рада щиро вітають декана з цим святом, бажають творчої наснаги, натхнення та ще більше ініціативних й активних студентів.

Раїса Волошина,

факультет соціології та управління