Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Просвітницький марафон факультету журналістики набирає обертів

Просвітницький марафон факультету журналістики набирає обертів

12.12.2018 11:07 Все Головні новини Факультет журналістики профорієнтаційна діяльеність співпраця зі школами медіаграмотність

Одинадцятого грудня студентки 3 курсу факультету журналістики зустрілися із учнями 11-го класу Кушугумської гімназії «Інтелект». Темою майстер-класу, організованого у межах дисципліни «Медікультура», стали «Маніпуляції у рекламі та ЗМІ». Представники факультету журналістики вчили учнів, як розпізнавати та протидіяти негативному впливу медіа. Старшокласникам на прикладах продемонстрували найпоширеніші маніпулятивні технології, що використовуються в інформаційному просторі, дали вичерпні рекомендації щодо інструментів запобігання таким навіюванням.

Зацікавлена та налаштована на актуальну інформацію учнівська аудиторія, з одного боку, та щирі студентські прагнення поділитися корисними знаннями, з іншого, дозволили налагодити ефективну комунікацію з подальшими перспективами співпраці.

«Висловлюємо щиру подяку Кушугумській гімназії «Інтелект» за надану можливість поспілкуватися зі старшокласниками та доцентам Наталії Тяпкіній та Анастасії Кондрико за комплексні теоретичні та практичні знання медіаграмотності», – зазначають спікери Анастасія Галушко та Валерія Глущенко, студентки групи 6.0616-рз.

Факультет журналістики анонсує продовження просвітницького марафону.

Факультет журналістики