Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь вишу взяла участь у засадничих зібраннях обласної студентської ради

Молодь вишу взяла участь у засадничих зібраннях обласної студентської ради

Молодь вишу взяла участь у засадничих зібраннях обласної студентської ради
12.12.2018 15:52 Все Головні новини Студрада ЕПК обласна рада студентське самоврядування

Днями Запорізька облстудрада провела засідання, де серед питань порядку денного було переобрання співголови Облстудради від студентської молоді. Участь у заході взяли й представники ЗНУ – голова студради Марія Пересипко,  голова студради ЕПК Захар Магдич та студентка факультету менеджменту Анастасія Долгополова. Представників студентського середовища привітав керуючий справами Володимир Подорожко.

Обласна студентська рада (ОСР), до складу якої входять 47 представників навчальних закладів області І-ІV рівнів акредитації, деяких комунальних закладів молодіжного та спортивного спрямування, провела засідання, під час якого присутні ознайомилися з оновленим складом ОСР, заслухали звіт про проведення фіналу обласного конкурсу «Студент року 2018», звіт про реалізацію програми обміну представників Запорізької ОСР з Харківською ОСР «Студ-Бумеранг», підбили підсумки діяльності ОСР за 2016-2018 роки, обрали співголову ОСР від студентської молоді, окреслили плани на майбутні проекти.

Тетяна Баранова, яка до звітування два роки очолювала Запорізьку ОСР, розповіла про основні досягнення та реалізовані новинки ОСР за 2016-2018 роки, подякувала тим, хто був поруч та становив дружню, міцну основу обласної студентської ради. Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко зазначив, що засідання важливе не тільки тим, що будуть підбиті підсумки за два роки роботи, а й обиратиметься лідер на майбутні роки. «На сьогодні органи студентського самоврядування відіграють важливу роль у захисті інтересів та прав студентів. Приємно, що ви є активними студентами та членами органів самоврядування у ваших навчальних закладах. Я вдячний кожному з вас за ваші ідеї, ініціативність, сміливість у реалізації своїх ініціатив. Участь в ОСР – це перша сходинка у досягненні тих цілей, які ви ставите перед собою по життю, адже це – досвід в організації та проведенні заходів, у спілкуванні з представниками влади, керівництва університетів, встановленню особистих контактів з людьми різного віку та соціального статусу. Ви за декілька останніх років зросли – ви навчилися не тільки пропонувати цілі, проекти, а й впроваджувати задумане у життя. Ми, як і раніше, будемо підтримувати ваші починання. Дякую, що ви знаходите час займатися активною громадською діяльністю та не залишаєтесь байдужими до соціального життя міста й області», - сказав Володимир Подорожко.

Відзвітувавши за два роки діяльності, Тетяна Баранова склала повноваження голови Запорізької ОСР. Кандидатами на співголову ОСР на наступні два роки були студентка Запорізького медичного коледжу Запорізького державного медичного університету Катерина Кабанова та студент Запорізького державного медичного університету Максим Усатенко. Після презентації власних програм, відповідей на питання, співголовою ОСР одноголосно обрано Катерину Кабанову, Максим Усатенко став її заступником.

 

Схожі новини