Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці університету співпрацюють зі школами Запоріжжя

Фахівці університету співпрацюють зі школами Запоріжжя

Фахівці університету співпрацюють зі школами Запоріжжя
13.12.2018 09:06 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит

Дванадцятого грудня фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Катерина Кулакова разом із представницею регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу (далі – РОНІК) Вікторією Ковпак відвідали такі заклади загальної середньої освіти Заводського району: Запорізький навчально-виховний комплекс № 67, Запорізьку загальноосвітню школу № 75, Запорізьку гімназію № 46 та Запорізьку гімназію № 47.

Вікторія Ковпак презентувала перспективи роботи РОНІКу, який дуже зацікавив директорат та здобув схвальні відгуки щодо співпраці. Йшлося про спільні інформаційні запити щодо необхідності розгляду актуальних проблем, почуті та уважно зафіксовані як потенційний план для заходів, – питання інклюзивної освіти, розвитку олімпіадного руху серед школярів, підтримка обдарованої молоді, накопичувальна система набору годин для підвищення кваліфікації освітянами, ради директорів на базі ЗНУ для обговорення нагальних проблем та інші – дають впевненість у результативності окреслених перспектив.

Катерина Кулакова проінформувала учнів 11 класів про безкоштовні тренінги ЗНО, які проходитимуть з 10 лютого 2019 року на базі Запорізького національного університету, та про відкриття у січня реєстрації на них. Також за мету було взято розповісти про діючі підготовчі курси, завдяки яким можна підвищити рівень своїх знань з усіх предметів, та які надають змогу абітурієнту добре скласти ЗНО, вступні іспити та творчі конкурси.

Оскільки ЗНУ піклується не лише про рівень освіти випускників, а й про організацію культурного дозвілля, то учнів 11 класів було запрошено взяти участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу». Також було наголошено, що обрання переможця відбуватиметься шляхом онлайн-голосування, а нагородження пройде 14 квітня 2019 року на День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти із зацікавленістю слухали актуальну для них інформацію та задавали питання щодо термінів та умов проведення Фотоконкурсу, і просили наголосити на інформації про дати, предмети та час проведення безкоштовних тренінгів ЗНО.

Ректорат ЗНУ висловлює щиру подяку адміністраціям і освітянським спільнотам відвіданих закладів середньої освіти за увагу до презентованої ініціативи та висловлені пропозиції: Малиш Олені Євгенівні (ЗНВК № 67), Гончаренко Роману Вікторовичу (ЗОШ № 75), Круглій Людмилі Юхимівні (ЗГ № 46), Коваль Валентині В'ячеславівні (ЗГ № 47).

 

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації

та працевлаштування

 

Схожі новини