Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ досліджують психологічні проблеми працевлаштування в Україні

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ досліджують психологічні проблеми працевлаштування в Україні

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ досліджують психологічні проблеми працевлаштування в Україні
13.12.2018 09:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП Круглий стіл

Дванадцятого грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ було проведено засідання круглого столу «Психологічні проблеми працевлаштування в Україні», в якому взяли участь студенти 3 і 4 курсу, що навчаються за спеціальністю «Психологія» на денному відділенні.

Модератором і організатором  заходу виступила кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Поплавська Анжеліка Петрівна. Відзначимо, що цей захід був проведений в рамках опанування студентами навчальних курсів «Психологія праці» та «Інженерна психологія».

За словами організаторів, мета  круглого столу – полягала у визначенні психологічних труднощів, які виникають у молодої людини на шляху пошуку роботи, а також у дослідженні основних та найпоширеніших проблем працевлаштування в Україні.

Студенти, які взяли участь у засіданні (Вероніка Толмачова, Іван Обискалов, Арсеній Недвига, Альона Олєйнік та інші), підготували низку доповідей, які стосувались таких тем: «Стресостійкість у процесі пошуку роботи», «Психологічні аспекти працевлаштування у недержавних організаціях», «Низький рівень заробітної плати молодих фахівців», «Емоційне вигорання у процесі пошуку роботи» та інші.

Так, під час засідання були розглянуті актуальні проблемні питання кар’єрного розвитку, серед них: можливість будувати кар’єру в Україні в державних і приватних організаціях,  психологічні проблеми, які відчуває молодь і студентство при працевлаштуванні,  відсутність державних програм з працевлаштування молоді, тощо.

Студенти проаналізували різні аспекти обговорюваних тем, зокрема: як психологічні проблеми людини, фактор стресу і емоційне напруження впливають на результативність пошуку роботи.

Під час засідання студенти активно обговорювали висвітлені питання, задавали запитання та висловлювали власну точку зору. Наприкінці зустрічі організатори подякували всім учасникам зустрічі за цікаві і змістовні доповіді.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини